Star TV ve FOX'u Birbirine Düşüren İsim Kim?

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
fft99_mf11966653.Jpeg

Vatan gazetesi TV yazarı Oya Doğan, bugünkü yazısını Zuhal Topal'ın sunacağı yeni yarışmaya ayırdı.

Ancak Zuhal Topal'ın FOX'ta program yaparken Star'a transfer olmasının ardından iki kanal arasında oldukça hareketli günler yaşanmış. İşte o transferden sonra yaşananlardan bazıları:
Zuhal Topal, Fox TV’de program yaparken son anda rotasını Star TV’ye kırmış ve kanalını zor durumda bırakmıştı. Bu olay Fox ve Star TV’nin arasının açılmasına sebep olmuş, hatta genel müdürleri arasında mahkemeye uzanan bir sürece kadar gitmişti. O dönem bu gerginlikten faydalanmaya çalışan çok isim olmuştu. Projesini Star’a sunanlar “Fox çok istiyor ama ben sizinle yapmak istiyorum” derken, Fox’un kapısını çalanlar ise “Star bu projeye çok güveniyor, istiyor ama ben sizinle olmak istiyorum” diyordu. Zaman her şeyin ilacı. O köprünün altından çok sular aktı ve her şey normale döndü. Bu sektörde herkesin öğrenmesi gereken çok önemli bir şey var. Bu sektörde küslükler uzun sürmez.
Zuhal Topal'ın çekimleri önümüzdeki hafta başlayacak programı bayramdan sonra FOX ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aaa Zuhalı severim ama Stara kaçan kadını tekrar almamalıydınız @xBUGRAx :A

Geçen sezen Esra Erol ile kavgası oldu bu sezonda @Yiğitt lerin Ürekiyle kavgası olacak format aynı yine :A :A :A