Star TV Doğuş Holding'e Satıldı

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan cevaa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

cevaa

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
4,420
Puanı
911
[h=1]Star TV kime satıldı?[/h] [h=2]Doğan Yayın Holding bünyesindeki Star TV 4. kez el değiştirdi.[/h]

Cem Uzan'ın kurduğu Star Tv 4. kez el değiştirdi. Cem Uzan'ın mal varlığına TMSF tarafından el konulmasından sonra TMSF'ye geçen ve oradan Aydın Doğan'ın sahip olduğu tv kanalı NTV, NTVSpor, Cnbc-e, e2, Kral TV gibi kanalları elinde bulunduran Doğuş Grubu'na satıldı.

Grup ile Star TV'nin sahibi olan Doğan Yayın Holding arasında bir süredir gizli olarak yürütülen görüşmeler olumlu sonuçlandı. Doğuş Grubu'nun patronu Ferit Şahenk ile Doğan Grubu'nun patronu Aydın Doğan'ın yaptıkları pazarlıkda Cuma günü son noktaya gelindi. Taraflar yaptıkları görüşmeler ve kanalın mali durumu konusunda yapılan incelemeler sonucunda Star TV'nin Doğuş Yayın Holding'e satılması konusunda anlaşmaya vardı. Satışa dair açıklamanın Pazartesi günü yapılması bekleniyor.

startv_logo.jpg

bu ne ya vallaha isyan edecem reytingler süper giderken öbgzk'ye verirler günü
sonra pazara verirler orada da reytingleri süper gider ama ç.g.h.b gelir kardeş kanal stara verirler o kardeş kanal iyi kötü idare eder sahibi el değiştirir ve yakında bitecek
artık kanal d ve star kardeş değil mi

bu ne ya vallaha isyan edecem reytingler süper giderken öbgzk'ye verirler günü
sonra pazara verirler orada da reytingleri süper gider ama ç.g.h.b gelir kardeş kanal stara verirler o kardeş kanal iyi kötü idare eder sahibi el değiştirir ve yakında bitecek
artık kanal d ve star kardeş değil mi

Haberler doğru ise TVen ile Star kardeş olacak artık :)

o zman geniş aile tven yolcusu çünkü çekilmiş 4 5 bölüm çöpe mi gider:)

Güzel olur.. TVen'de böyle tutmayan dizilerini Star'a transfer eder.. Aynen Kanal D'nin yaptigi gibi :)

Geniş Aile en az 7-8 bölüm daha sürer :) Bir süre daha PT-2'de devam eder. Yani en az 10 bölümü filan daha var diyebiliriz :)

Ben açmıştım oda sallamasyon haber ama doğru çıktı! Büyük ihtimalle dediklerim çıkacaktır! Yine söylediklerimde yanılmadım heralde. :)

Ben açmıştım oda sallamasyon haber ama doğru çıktı! Büyük ihtimalle dediklerim çıkacaktır! Yine söylediklerimde yanılmadım heralde. :)

Sallamosyon haberler açma o zaman bundan sonra kerizmiyiz biz kendi kafama göre haber açsam bu mesajı sende yazarsın adam bir de ilk bizde kaynak istediğimizde başka bir şey demiştin