CBS Stalker 1. Sezon Yorumları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
CBS'te geçtiğimiz akşam yepyeni bir dizi başladı.

Nikita'dan tanınan Maggie Q'nun başrolünde yer aldığı Stalker adlı diziyle ilgili bölüm yorumlarını sezon boyunca bu konu altından yapabilirsiniz...

stalker.jpg

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461
Stalker 1x1

Normalde yapmaman gereken bir hatayı yaptım ve bir kişi için diziyi denedim ama olmamış yani. Nikita diyeceğim sürekli ona yapacak birşey yok, dizide istenilen rolde olduğunu son bölümde gösterdi tam ona göre ama dizide saf paranoyaklık var.

Diyorsun ki millet ne kadar akılsızda böyle şeyler oluyor, acaba bende izleniyormuyum diye. Bir kaç olay direk diziyi bitirdi zaten, hani sen o kadının orada olacağını tahmin ettin, yalnız olacağını nasıl tahmin ettin?Katları tahmin ettin tutturdun felanda hiç kimsede göremiyor nasıl olduysa, çok saçmaydı. :(

Diziye 2. bölüm şansı tanımayacağım. :(

Edit: En başta yazağımı unuttum, erkek başrol seçen arkadaşın zevkine selamlar. Ben ilk gördüğümde katillerden biri sandım. :D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Stalker 1x1

Normalde yapmaman gereken bir hatayı yaptım ve bir kişi için diziyi denedim ama olmamış yani. Nikita diyeceğim sürekli ona yapacak birşey yok, dizide istenilen rolde olduğunu son bölümde gösterdi tam ona göre ama dizide saf paranoyaklık var.

Diyorsun ki millet ne kadar akılsızda böyle şeyler oluyor, acaba bende izleniyormuyum diye. Bir kaç olay direk diziyi bitirdi zaten, hani sen o kadının orada olacağını tahmin ettin, yalnız olacağını nasıl tahmin ettin?Katları tahmin ettin tutturdun felanda hiç kimsede göremiyor nasıl olduysa, çok saçmaydı. :(

Diziye 2. bölüm şansı tanımayacağım. :(

Edit: En başta yazağımı unuttum, erkek başrol seçen arkadaşın zevkine selamlar. Ben ilk gördüğümde katillerden biri sandım. :D
Gerçekten çok mu kötüydü?? Ben de birine bakıp çıkıcam muamelesi yaparım haftasonu:(

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461
Gerçekten çok mu kötüydü?? Ben de birine bakıp çıkıcam muamelesi yaparım haftasonu:(
Girişte zaten anlamıştım birşeyler olacağınıda sonra daha da batırdılar. Sonra herşeyi paranoyaya felan bağladılar vs vs. :D Başrolde ki adam için yorumsuz zaten deneyince hak verirsin. Nikita' olmasa dizinin adı duyulmazdı. :T:

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Girişte zaten anlamıştım birşeyler olacağınıda sonra daha da batırdılar. Sonra herşeyi paranoyaya felan bağladılar vs vs. :D Başrolde ki adam için yorumsuz zaten deneyince hak verirsin. Nikita' olmasa dizinin adı duyulmazdı. :T:
O adamı American Horror Story'de izlemiştim :X Fragman konusunda da demiştim bu adam çok kötü diye. Neyse Nikita için ilk bölüme katlanırız:(

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
maggie isminde bir sihir var, maggie isimli çirkin kadın görmedim :)
TWD deki maggie , resurectiondaki maggie,.. bakalım bu nasıl :)

bu arada maggie Q denince aklıma melissa P. geldi, konuyla alakasız ama nerden bağlantı kurduk bende anlamadım :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
maggie isminde bir sihir var, maggie isimli çirkin kadın görmedim :)
TWD deki maggie , resurectiondaki maggie,.. bakalım bu nasıl :)

bu arada maggie Q denince aklıma melissa P. geldi, konuyla alakasız ama nerden bağlantı kurduk bende anlamadım :)
Soy adlarının tek harf olmasındandır :X