Spotify'dan Öğrenciler İçin Tam %50'lik İndirim!

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Spotify, artık premium üyesi olan öğrencilerden standart fiyatın yarısını alacak.

Milyonlarca kullancısı bulunan popüler müzik uyguluması olan Spotify, son günlerde yaptığı yeni fiyat politikası ile Türkiye'de Premium kullanım oranlarında büyük düşüşler yaşamıştı. 9,99 TL’den 13,99 TL’ye çıkan fiyatı ile kullanıcıların tepkisini çeken Spotify, bugün yaptığı yeni kampanyasını yaptığı duyuru ile açıkladı.

Yeni kampanyaya göre Spotify, bundan sonra öğrenciler için yalnızca 6.99 TL olacak.

Bu kampanya ile birlikte öğrenciler, Spotify için 12 ay boyunca 6.99 TL ödeyecek, ardından 3 sefer daha 12 ay boyunca uzatılabilecek. Yani toplamda 4 sene boyunca Spotify Premium’u kullanıcılar, öğrenci indirimi ile %50 indirimli olacak şekilde kullanabilecekler.

McaQS.png

İndirimden yararlanmak için ise öğrencilerin yapması gereken, öğrenciler sayfasından premium hesaba geçiş yapmak için kredi kartı bilgilerini girmek ve öğrenci olduğunuzu kanıtlayacak bir belge sunmak. Spotify'ın öğrenci sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Öğrenci olmayanlara? Hele benim gibi yoğun kullanan biri için de kampanya yapılmalı:A Hatta ödül verilmeli filan yani:T:

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Ben de yakın zamanda kullanmaya başladım. Özellikle Keşfet kısmı sayesinde dinlediğim türlere benzer bir çok güzel şarkı keşfettim. Şu an deneme sürümünü kullanıyorum. İnşallah bitince premium alacağım. Tavsiye ederim :)

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Preiumum hesap dışarıda işi olanlar için, özellikle otobüs sırasında ya da okulda dinlenmek için işe yarıyor. Ama işi gücü evde olanlar için gereksiz. Sadece gece uyumadan önce dinliyorum, onda da youtube'dan daha az reklam giriyor. 30 saniye radyo reklamı gibi bir şey, ardından 30 dakika reklamsız kesintisiz, 30 dakika sonunda yine yarım dakika reklam. Zaten o kadarı da olsun bir zahmet. Müzik kalitesi desen evet preiumum olmadığı için en yükseğe açamıyorum ama en kötüye de düşmüyor, orta seviyede kalıyor. İstediğin şarkıyı alıp listeleme yine yapabiliyorsun. Evde zaten çevrimdışı olsa da olmasa da fark etmiyor. O yüzden Beta sürümüne devam ediyorum. Ama Eylülde adamlara destek olmak için bu öğrenci hesabına geçebilirim, maksat böyle hizmetler ülkede devam etsin. :)

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Öğrenci hesabıyla preiumuma tekrar geçiş yaptım nihayet, şimdi geriye kulaklık kaldı. Spotify öğrenci hesabı 7 liraya geliyor, Enpara da yüzde 50'sini iade ettiği için Spotify masrafım aylık 3.5 lira tutmuş olacak :A Böyle muazzam kalitede bir müzik hizmetine bu kadar cüzi ücretler ödemek böyle bir çağda bulunmaz bir nimet.

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Ben de birkaç ay önce aldım bu tarifeyi. Bırakmayı da düşünmüyorum. Okul başlayınca pek kullanmayacağım asında otobüste falan, ama yine de dursun. Miktar cüzi çünkü.
Öğrenci hesabıyla preiumuma tekrar geçiş yaptım nihayet, şimdi geriye kulaklık kaldı. Spotify öğrenci hesabı 7 liraya geliyor, Enpara da yüzde 50'sini iade ettiği için Spotify masrafım aylık 3.5 lira tutmuş olacak :A Böyle muazzam kalitede bir müzik hizmetine bu kadar cüzi ücretler ödemek böyle bir çağda bulunmaz bir nimet.
Kulaklığa iyi bütçe ayır kesinlikle :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Ben de birkaç ay önce aldım bu tarifeyi. Bırakmayı da düşünmüyorum. Okul başlayınca pek kullanmayacağım asında otobüste falan, ama yine de dursun. Miktar cüzi çünkü.
Kulaklığa iyi bütçe ayır kesinlikle :A

O kadar bütçe ayıramam, şunu aldım bile :A

http://urun.n11.com/kulaklik/sennhe...102_210_3071&utm_term=&&source=mobil&v=1.42.1

http://www.hepsiburada.com/sennheiser-mx-375-west-kulakici-siyah-kulaklik-505406-pm-bd803319

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Piyasa fiyatı 80 lira nasılsa, hem f/p olarak çok övülen bir ürün ve markaymış. :A Eğer kulaklık iyi ses verirse 2018 sonuna kadar rahat gider :D

Sennheiser en kaliteli kulaklık üreticilerinden bir tanesi, bu ürününü kullanmadım ama pişman olacağını düşünmüyorum. :)