Spotify 2023 Özeti Açıklandı!

Bu oran şaka mı?

Kendi listemi bekliyorum

Ülkelere göre bakılabiliyor mu? @Emre Ozansoy mesela herhangi baṣka bir ülkenin listesine bakabilirmiyiz?
Hiç bir fikrim yok.
Google'da biraz araştırdım ama bir şey bulamadım ama muhtemelen bakılabiliyordur diye düşünüyorum bir şekilde.

Reactions: Yakamoz-Asi
Özellikle en çok dinlediğin şarkılar tek kelimeyle mük-kem-mel.

Sana da Emir Can'dan özel teşekkür konuşması geldi mi?

Yoklukta all-american bitch iyi geldi ama hala benim standartlarıma göre fazla ergen. Bir Dua Lipa olması için çok daha fazla çalışması lazım, yetmez bu kadarı.
@12.Adam

Reactions: 12.Adam
10 şarkı arasında yer alan 4 şarkının Semicenk'in olması peki.
Adam yıla damgasını vurmuş. Erken keşfetmiş olsam benim de listemde yer alırdı muhtemelen.

Yapamam, Affetmem, Vur ve 24/7'yi ilk defa bu listede gördüm. İnsanlar nereden bulup da dinlemişler çok merak ediyorum.
Onların yerine Parti İptal'den bir parça yer alabilirdi, Ali Cabbar mesela.

Reactions: kerem
Yoklukta all-american bitch iyi geldi ama hala benim standartlarıma göre fazla ergen. Bir Dua Lipa olması için çok daha fazla çalışması lazım, yetmez bu kadarı.
@12.Adam
Abla en çok dinlenenin max kapasitesi Altın Ahududu Ödülleri olan Emir Can çıkmış, gelmiş ergen falan diyorsun ya. Utanmıyorsun da.

En son Olivia'nın sıfır promo, sıfır playlist/radyo ile yayınladığı soundtrack şarkı bile Dua'nın dünyanın pr'ını ve desteğini alan lead single'ı sollamıştı. Ben olsam artık konuşmaya utanırdım.

Bende anlamadım ya virüs girdi herhalde.

------

Emir Can’dan teşekkür konuşması mı?

Hayır, gelmedi.

Reactions: kerem and Dosi
Utan, utan...

Benim de 4. Emir Can İğrek ne var yani.

------

Ders çalışırken müzik dinleyenlere her zaman özenmişimdir.

Ben ergen dinlemiyorum çok şükür, dinleyenler utansın.

O değil de listeye Simge, Ezhel ve Emir Can damga vurmuş. Senin dinlediğin dandik şarkıcıların hiçbiri yok çok şükür.

421 bin dakika dinleyen rakiplerim varken benim 13 bin dakika çok masum kalıyor bence... %0.001'lik dilime bile girememişim yani. Daha fazla çalışmam gerekiyor anlaşılan.

------

Benim de 4. Emir Can İğrek ne var yani.

Ekli dosyayı görüntüle 124281
------

Ders çalışırken müzik dinleyenlere her zaman özenmişimdir.
Ders çalışmak gibi sıkıcı bir eylem sadece müzikle yapılınca çekilebilir geliyor. Bu yüzden en çok sınav dönemi Spotify kullanıyorum.

Reactions: dreamy and 12.Adam
Bende de 3. sırada, Ali Cabbar sağ olsun.
421 bin dakika dinleyen rakiplerim varken benim 13 bin dakika çok masum kalıyor bence... %0.001'lik dilime bile girememişim yani. Daha fazla çalışmam gerekiyor anlaşılan.

Ekli dosyayı görüntüle 124283
Gerçi bende sevemedim.Twitter’da fb editleri izlerken kulağa takılmış.
Semicenk dışında gayet iyi liste olmuş.
Kendi listemi bekliyorum

Ülkelere göre bakılabiliyor mu? @Emre Ozansoy mesela herhangi baṣka bir ülkenin listesine bakabilirmiyiz?
Bu oran şaka mı?
Spotify Türkiye'nin en çok dinlenen şarkısı olmaya adım adım ilerliyor. Simge resmen tarih yazdı.