Spotify’da Ben Fero Rüzgarı!

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,721
Puanı
710
9a67b01980eec0553835b384c99a3a810e01074a

Rap müziğin Türkiye’de yükselişe geçtiği şu dönemlerde piyasaya bomba gibi düşen Ben Fero’dan büyük başarı!

Genç şarkıcı yayınladığı ‘’Orman Kanunları’’ albümüyle ilk gün ve bir hafta sonra, Spotify’da tüm zamanların Türkiye günlük dinlenme rekorunu kırdı.

Ayrıca 9 gün boyunca Türkçe Rap çalma listesinin kapağında yer alan Ben Fero’nun, Orman Kanunları albümündeki 10 şarkının 10’u da albümün yayınlandığı gün Türkiye Top 50 listesinde ilk 12 şarkı arasında yer aldı. Bu, Türkiye’de bir ilk olma özelliğini taşıyor. Çünkü ilk defa bir sanatçı albümündeki tüm şarkılar ile Türkiye Top 50 listesinin zirvesini kapladı.

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,721
Puanı
710
Son zamanlarda Ben Fero reise sardım. :A ‘Babafingo’ ve ‘Biladerim İçin’ favorim şarkıları arasında. :A Bence Ezhel etkisi yarattı diyebiliriz...

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,721
Puanı
710
Ezel bundan 10x iyi :A Akalım şarkısını listeme aldım ama :A
Ezhel tabi daha iyi ama yaklaşık aynı etkiyi yarattı diyorum :A Bu arada o şarkısının ismini Demet Akalın olarak değiştirdi haberin var dimi? Hatta Demet tweet falan atmış bunun üstüne. :A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Ezhel tabi daha iyi ama yaklaşık aynı etkiyi yarattı diyorum :A Bu arada o şarkısının ismini Demet Akalın olarak değiştirdi haberin var dimi? Hatta Demet tweet falan atmış bunun üstüne. :A
Haberim olmasa bile listeme eklediğim için. En yenilerde gözüme takıldı bu ne laan dedim:F Şarkıyı calinca fark ettim akalım şarkısı oldugunu:F Orda Demet'e ve pop camiasına gönderme yapıyor ama Demet şarkıyı dinlemeden onaylamiş sanki:F

• Güldürdün
Reactions: dreamy

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,721
Puanı
710
Haberim olmasa bile listeme eklediğim için. En yenilerde gözüme takıldı bu ne laan dedim:F Şarkıyı calinca fark ettim akalım şarkısı oldugunu:F Orda Demet'e ve pop camiasına gönderme yapıyor ama Demet şarkıyı dinlemeden onaylamiş sanki:F
Tepkiye bak cidden, galiba senin dediğin gibi şarkıyı dinlemeden yorum yapmış. ?

65647

• Güldürdün
Reactions: Forumdash