Sporting Lizbon - Beşiktaş | UEFA Şampiyonlar Ligi 2021-22 Sezonu - 4. Hafta Maçı

Maç sonucu ne olur?

• Berabere biter

Oy: 0 0.0%
  • Beşiktaş kazanır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    1
  • Anket kapatılmış .

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,424
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Hocam şampiyonlar ligini önemsemiyorsan bile senin böyle oyun oynatmaya hakkın yok. Maç sonu saçma sapan bahanelere hiç yok. Düzgün bir oyun sergilesen şu anda Lizbonun yerinde sen olabilirdin.İlk 11'i görünce zaten maçın farka gideceğini anladım. Tahminden de anlarsınız. Gerçi fanatik gözü kör olmayan herkes maçın kaybedildiğini görür. 3 defansif orta saha ile oyun tutacağına inanan var mı? Bir de 3'nün yaşları toplamı 100 üstü. İste böyle defansta en fazla top çevirir oyun kuramaz. Bayern Münih Kiev maçları bu maçın yanında iyi kalır. Maç sonu açıklamaları ise ayrı rezalet. Senin taraftardan özür dileyip bu tercihlerini açıklamak gerekiyordu. Hâlâ hakem falan konuşuyorsun. Formdayken kestiğin Rıdvan'ı sonuç beklemediğin bir maçta oynattın. Çocuk Nskalanın çoğu maçtaki oyununu oynadı diye tepki yedi. Artık rahat 5 maç oynatmazsın. Kalan iki maçı sakın böyle oynatma bu kulübün kendine göre bir markası var. En azından adam akıllı mücadele edersin. Kadro falan demeyin. Sheriff Brugge gibi takımlar nasıl en azından mücadele edip puan alabiliyorsa sen de alacaksın.

Sizin çıkamadığınız Schalke Lokomotifli grup vardı. Şu anki bizimkinden daha kolay :A

Takımın yarın 5 yese büyüklüğü mü gidecek :A Bizde sadece başarı değerleri yok. Öyle bir derdimiz olsa Galatasaray'ı tutardık.

Benim için bu daha utanç kaynağı.

Büyük ihtimalle sıfır çekecek Ajaxtan puan alacağımızı düşünen var mı?

Bırakma olmaz ama diğer dediklerine tamamen katılıyorum.
Fenerbahçe’de sabır kalmadı Avrupa’nın sistemini alma vakti @Gerekli24 @The_Erinch
------

Boş ver @Maskeli Fedai ben karışmıyorum @Maskeli Fedai kulüplerin seçim sistemi çok kötü Avrupa’da taraftar Srfc üyeleri yüzde 50 hisseye sahip olanlar taraftarı savunuyor 5 kişide Futbolla ilgileniyor Taraftar söz sahibi Lobisi yok @Maskeli Fedai @The_Erinch

Son düzenleme:
  • Güldürdün
Reactions: Maskeli Fedai

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,338
Puanı
1,060
Daha bitmedi :A Ayrıca Anderlechtten bir puan aldığın sene var hani bizim 8 yediğimiz sene bile kıramadığımız gruplarda en çok gol yeme rekoru :A

Roisere bak :A City PSG varken bir zahmet sevinir insan :A
Siz sıranızı savdınız, yükü çekme görevi Gs'ye geçti. :A

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
  • Beğendim
Reactions: 12.Adam

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Eğer 24 Kasım’da Ajax da yenerse, son maçta Dortmund her türlü Almanya’da kazanacağı için büyük ihtimalle sıfır çekerek rekor kıracak ve FB’den sonra ŞL’de sıfır çekmiş ikinci takım olacaklardır Türkiye’de. Gerçi biz de 3-4 sene önce kıl payı 1 puanı zor almıştık…
FB'nin 0 çektiği grup zordu. Barça, Lyon ve Leverkusen ki Leverkusen final oynadı zaten o sezon. Kaldı ki FB'nin iyi maçları var grupta Lyon deplasmanı gibi. Nou Camp'da zaten son dakika frikiği ile 1 puan gitmişti. BJK'nin bu sezonki ŞL performansından kat kat iyi bir performans. Şu grupta 0 çekmek ayıp.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
FB'nin 0 çektiği grup zordu. Barça, Lyon ve Leverkusen ki Leverkusen final oynadı zaten o sezon. Kaldı ki FB'nin iyi maçları var grupta Lyon deplasmanı gibi. Nou Camp'da zaten son dakika frikiği ile 1 puan gitmişti. BJK'nin bu sezonki ŞL performansından kat kat iyi bir performans. Şu grupta 0 çekmek ayıp.
Grup ne olursa olsun sıfır çekmek ayıptır bizim de yer yer iyi oynadığımız şansızlık yaşadığımız anlar oldu. Ama birini kaybedersin birini kazanırsın. Bir maçta fark yemekten daha kötü 0 çekmek. Daha bitmedi gerçi bizim grup ama ümidim yok. 1 puan alıp sıfırdan kurtulsan da başarısız.

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Grup ne olursa olsun sıfır çekmek ayıptır bizim de yer yer iyi oynadığımız şansızlık yaşadığımız anlar oldu. Ama birini kaybedersin birini kazanırsın. Bir maçta fark yemekten daha kötü 0 çekmek. Daha bitmedi gerçi bizim grup ama ümidim yok. 1 puan alıp sıfırdan kurtulsan da başarısız.
BJK'nin puan alması imkansız Ajax garantilemek için çıkacak, son maç Dortmund keza kazanmak için oynar. Zor.