Sporting Lizbon - Başakşehir | UEFA Avrupa Ligi Son 32 Turu - 1. Maç

Felon

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,120
Puanı
560
1582299042364.png

UEFA Avrupa Ligi'ndeki tek temsilcimiz Başakşehir, son 32 turu ilk maçında güçlü Portekiz temsilcisi Sporting Lizbon ile kozlarını paylaştı. Başakşehir sahadna 3-1'lik yenilgiyle ayrıldı.

Sporting Lizbon'un gollerini 3. dakikada Coates, 44. dakikada Sporar ve 51. dakikada Vietto kaydetti. Başakşehir'in tek golünü 77. dakikada penaltıdan Visca attı.

Rövanş maçı 27 Şubat'ta İstanbul'da oynanacak. (Temsilcimize yürekten başarılar diliyorum)

Son düzenleme:

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,367
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Ligin ve kupanın kaderini belirleyecek maç
Kayıp halinde Türk futbolu biter
On üçüncülüğe düşersek Türkiye Kupası şampiyonu ön eleme oynayacak
Lig şampiyonuda 11 in altına düşerse ön eleme oynayacak @Felon
On altıncılığı engelleyen Başakşehir oldu
Avrupa’da Türkiye’yi kurtaran iki takım var Fenerbahçe Başakşehir
Fenerbahçe geçen sezon tur atlamasa Galatasaray ön eleme oynayacaktı @Felon

• Beğendim
Reactions: Felon

Felon

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,120
Puanı
560
başakşehir.png

Maçın önemini bildiğim için biraz havaya girelim istedim fakat lizbon öyle bir başladı ki dk 7 de durum 1-0 olmuştu bile çocuklar neye uğradığını şaşırdı ilk yarı ataksız bitti neredeyse İkinci yarı Okan Hoca ne dediyse Alvalade stadı sanki Fatih Terim stadıydı tek kale oyun bu seferde crivelli istanbulda kalmıştı maça daha yetişememişti dk 90 viscanın pasında crivelli jetiyle maça indi ve Başakşehire turu yaraladı :)
İnşallah Gerçeğini akşam yaşarız :F
Maç istatistiği
başak istatistik.png

@MEnes @MasacRE @Bully @Tolstoyevski @Maskeli Fedai @S.G.A.T. @DarkLegenD @Dosi @Billy Kane @Turkuazz @batuhankaralar @bazinga @mesmeso61 @Polat Şaşmaz @takas @Arslan Bey @Yakamoz-Asi @pompy @emreemreu @The_Erinch @Sherlock ve Futbol Sevdalısı herkes..

• Güldürdün
Reactions: Bully

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,367
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Ekli dosyayı görüntüle 75654

Maçın önemini bildiğim için biraz havaya girelim istedim fakat lizbon öyle bir başladı ki dk 7 de durum 1-0 olmuştu bile çocuklar neye uğradığını şaşırdı ilk yarı ataksız bitti neredeyse İkinci yarı Okan Hoca ne dediyse Alvalade stadı sanki Fatih Terim stadıydı tek kale oyun bu seferde crivelli istanbulda kalmıştı maça daha yetişememişti dk 90 viscanın pasında crivelli jetiyle maça indi ve Başakşehire turu yaraladı :)
İnşallah Gerçeğini akşam yaşarız :F
Maç istatistiği
Ekli dosyayı görüntüle 75655

@MEnes @MasacRE @Bully @Tolstoyevski @Maskeli Fedai @S.G.A.T. @DarkLegenD @Dosi @Billy Kane @Turkuazz @batuhankaralar @bazinga @mesmeso61 @Polat Şaşmaz @takas @Arslan Bey @Yakamoz-Asi @pompy @emreemreu @The_Erinch @Sherlock ve Futbol Sevdalısı herkes..
Alerjimiz var Portekiz takımlarına hakem kim İvan bebek mi @Felon

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,276
Puanı
1,060
İnşallah en azından bir beraberlik alır Başakşehir. :)

Deplasmanda çift forvet ile çıkmak da her baba yiğidin harcı değildir. :):)

Felon

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,120
Puanı
560
Ben 7de yedim onlar 3te yedi demek ki gölü 87de bulacağız

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,276
Puanı
1,060
Savunmada Ponck'un yerine Epuruano, orta sahada da Mahmut'un yerine Azubuike'yi oynatsa daha iyi olurdu bence. Çift forvet ile çıkmak yerine de Elia oynasa daha iyi olurdu diye düşünüyorum. :)

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Bakalım Visca'nın tek golü bir işe yarayacak mı :A (Hiç sanmıyorum :A )