Aşk 101'de Kerem, Sinan ve Osman'ın Yetişkinliğini Hangi Oyuncular Canlandırıyor?

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,923
Puanı
1,061
lm5afvm.jpg

Netflix'in sevilen dizisi Aşk 101, 2. sezonuyla izleyici karşısına çıktı.

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği, başrollerini Alina Boz, Kubilay Aka, Mert Yazıcıoğlu, Selahattin Paşalı, İpek Filiz Yazıcı, Ece Yüksel, Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun paylaştığı dizinin ilk sezon finalinde bir karakterin kapıyı çaldığına şahit olmuştuk. Bu karakterin Kerem (Aka) olduğu ve Mert Fırat tarafından canlandırdığı ortaya çıktı.

Öte yandan 2. sezonda, Sinan'ın (Yazıcıoğlu) yetişkin haline Uraz Kaygılaroğlu, Osman'ın (Paşalı) yetişkinliğine ise Fatih Artman hayat veriyor.

Aşk 101, final sezonuyla şimdi Netflix'te!

keremm-osmann.png

sinann.png

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Sinan'ın gençliğine hep Mert Fırat'ı hayal etmiştim, Uraz genç kalmamış mı cidden?

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,923
Puanı
1,061
Sinan daha çok benziyordu bence. :A Ben de izlemeye başlayayım bu gece ama ilk sezondan tekrar izleyeceğim, zaten kısa sürüyor tadını çıkarayım. :Z
Ben de ilk sezonun büyük kısmını unuttum ama izlediğim şeyi tekrar izlemekle uğraşamayacağım için 2. sezondan girdim. :A Ben daha 2. bölümü yeni bitirdim millet makineli tüfek gibi izleyip herkesi ifşa etmiş.ss

• İlginç
Reactions: Yiğitt

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ben de ilk sezonun büyük kısmını unuttum ama izlediğim şeyi tekrar izlemekle uğraşamayacağım için 2. sezondan girdim. :A Ben daha 2. bölümü yeni bitirdim millet makineli tüfek gibi izleyip herkesi ifşa etmiş.ss
Zaten bölümleri kısaydı o nedenle fazla uzun sürmez bir günde bile biter tek sezonu. :A İsimleri önceden duymamamız garip tabi, iyi bir şekilde saklamışlar iyi olmuş. :D

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,923
Puanı
1,061
Zaten bölümleri kısaydı o nedenle fazla uzun sürmez bir günde bile biter tek sezonu. :A İsimleri önceden duymamamız garip tabi, iyi bir şekilde saklamışlar iyi olmuş. :D
İşte ben izlediğim şeylere tekrar vakit ayırmayı sevmiyorum sonuçta daha izlenmeyen bir sürü dizi-film varken niye aynı şeylerle vakit harcayalım kafasındayım. :A

Birsen şu an saçını başını yoluyordur. :A Ta dizi başlamadan önce elli tane haber yapıp Netflix'e hiçbir şey bırakmamasına rağmen bunları öğrenememesi ilginç. :A

• Güldürdün

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,923
Puanı
1,061
Aşırı doğru seçim olmuş, epey de benziyor. :A Ben şimdi ilk sezona başladım, yarıladım bile. Bu hafta içerisinde tamamlarım iki sezonu da. :Z
Yani daha o bölümlere gelmedim ama Tuba Ünsal dışında herkes iyi duruyor bence. :A O değil de Pelin ve Serhan yine bir araya gelmiş oldu dizi biraz daha devam etse UTC ekibinin kalanı da toplanırdı herhalde. :A

• Güldürdün

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,923
Puanı
1,061
Sonuç olarak yetişkin kadroda durum böyleyken böyle. :A Böylece hem kadroyu hem de diziyi tamamladık gazamız mübarek olsun. :A

keremm-osmann.png

sinann.png

ışıkk.png

edaa.png

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,895
Puanı
1,060
Sinan dışında başarılı seçimler yapılmış, izlemek için sabırsızlanıyorum. Umarım sahneleri fazla olur da yıllar içinde ne yaptıklarını duyabiliriz.