2021 Spider-Man: No Way Home / Örümcek-Adam: Eve Dönüş Yok - Film Yorumları

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com

spiderman_no_way_home_ver6.jpg

Spider-Man: No Way Home

Tür:
Aksiyon, Macera, Bilim-Kurgu
Süre: N/A

Yönetmen: Jon Watts
Senaryo: Chris McKenna, Erik Sommers, Stan Lee

Oyuncular:
Zendaya
Benedict Cumberbatch
Tom Holland

IMDb Linki

Puanlar:

Filmin Fragmanı:

Filmle ilgili yorumlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz.

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,503
Puanı
1,061
  • İlginç
Reactions: The_Erinch

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Şimdi filmden çıktım, gerçekten adamlar yapmış. Dünyanın en iyi filmi olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Shawshank Redemption bu filmin yanında halt yemiş, gerçek bir başyapıt diyeceğimi sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Çünkü filmi henüz izlemedim ve sinemada izlemem gerektiğine de henüz ikna olmadım. Zaten bugüne kadar Avengers serisi ve Into the Spider-Verse dışında Spider-Man filmi de izlemedim. :A

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,270
Puanı
1,060
Yeni Neslin Marvel Kahramanlarını inanılmaz sahiplendiğine şahit oldum.
Burada inceden alay edilsede bu filmlerle....

Üç Farklı Örümcek Adamın ortağa çıktığı sahnede, salonda çığlık ve alkış koptu..

Örümcek Adamın Kız Arkadaşının kurtarıldığı bir sahnede ise gene salon yıkıldı...

Bu fantastik dünya saplandığınızda çıkamazsınız..

Filmi beğendim.. Herzamanki Marvel klişesi gibi sonlarında diğer kahramanlarla bağlantılar vardı.

10 üzerinden 8.

Son düzenleme:

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,270
Puanı
1,060
Abi bunu keşke spoiler butonuyla paylassaydin. :(
Kusura bakma lütfen. Kendi alıntını silersen sevinirim,..
------

Sadece cuma günü (hem de okullar varken) neredeyse 300 bin izlenmiş. :eek: Eğer cumartesi ve pazar günü de bu kadar gelirse pandemi öncesindeki yerli filmlerde bile görmediğimiz 700-800 binlik bir açılış yolda demektir.

Kapalı gişe oynadı benim seans, benden sonraki de öyleymiş. Özellikle 15 18 yaş arası tamamen çılgınlık düzeyinde...

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Ben maskeli izlemeyi de sevmiyorum... Yaklaşık 15 filme gitmişimdir, hepsinde maskemi çıkardım... Şimdilik sağlamız ama bakalım bunda sağlam kalabilecek miyiz... :A
Bunda tak bence. :A

Ben sadece full dolu festival gösterimlerinde takmıştım ki takmayan hiç kimse görmemiştim orada. Diğer izlediğim filmlerde koca salonda taş çatlasa 4-5 kişiden biri olduğum için sorun olmuyordu. :A

Bu filmi de illa izlersem birkaç hafta sonra sabahın ıssız saatlerinde izlerim. :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Bunda tak bence. :A

Ben sadece full dolu festival gösterimlerinde takmıştım ki takmayan hiç kimse görmemiştim orada. Diğer izlediğim filmlerde koca salonda taş çatlasa 4-5 kişiden biri olduğum için sorun olmuyordu. :A

Bu filmi de illa izlersem birkaç hafta sonra sabahın ıssız saatlerinde izlerim. :A
Çok geç, ilk gün ilk seansta full salonda yine takmadan izledim... :A 3. gündeyiz ve şimdilik bir şey yok gibi... :A

Çalışırken ofiste sadece bizim ekip olduğunda hiç takmıyorum zaten ama bazen dışarda belediyelere gidiyoruz. İşte oralarda mecbur kalıp taktığımda 2 3 saat sonra başım ağrımaya başlıyor. :A Hiç sevmiyorum ve bunalıyorum maskeden... :A Hem hastalık geçirip hem de 2 doz aşı olduğumuz için sinemada da rahat takılalım bee diyip takmamayı tercih ediyorum... Hayırlısı... :A

Aynen sen izleyene kadar sakinleşir gibi, şu kalabalık dönemde pek izleyecek gibi de durmuyorsun zaten... :A

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,270
Puanı
1,060
Çok geç, ilk gün ilk seansta full salonda yine takmadan izledim... :A 3. gündeyiz ve şimdilik bir şey yok gibi... :A

Çalışırken ofiste sadece bizim ekip olduğunda hiç takmıyorum zaten ama bazen dışarda belediyelere gidiyoruz. İşte oralarda mecbur kalıp taktığımda 2 3 saat sonra başım ağrımaya başlıyor. :A Hiç sevmiyorum ve bunalıyorum maskeden... :A Hem hastalık geçirip hem de 2 doz aşı olduğumuz için sinemada da rahat takılalım bee diyip takmamayı tercih ediyorum... Hayırlısı... :A

Aynen sen izleyene kadar sakinleşir gibi, şu kalabalık dönemde pek izleyecek gibi de durmuyorsun zaten... :A
Adam, Maskeye karşı doğmuş 🤭🤣🤭

Bende çift maske ile izledim tüm filmi, malum yaş ortalaması 15-18 arası aşılı olduklarını düşünmüyorum.

Bakalım artık, Allah yardımcımız olsun.

• Güldürdün
Reactions: MEnes