Netflix Space Force - Dizi Yorumları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Netflix'in merakla beklenen yeni komedisi Space Force, ekranlardaki yerini aldı.

The Office sonrası dizinin yapımcısı Greg Daniels ve başrolü Steve Carell'i ilk kez bir araya getiren dizide Friends'in efsane isimlerinden Lisa Kudrow ve ünlü aktör John Malkovich de yer alıyor.

Dizi, Amerika'da yeni kurulan Uzay Kuvvetlerinin başına getirilen bir generalin yaşadıklarını anlatıyor.

İlk sezonu yaklaşık yarım saatlik 10 bölümden oluşan diziyle ilgili yorumları bu başlık altından yapabilirsiniz.

AAAABXmttN2DPUdxewHXg9Pq8numhtpWtvvTt2XSKJlfbuxG5mA8RlbX37NKzrMTHO6U28CCk9tmELiaJ1o7uHHzMLvO6_Ea.jpg

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1x1

Güzel bir giriş oldu. Konu umut vaat ediyor. Uzayda geçen ve fazla karikatürize bir dizi olmasından korkuyordum. (Avenue 5 gibi) Fakat öyle değil, gerçekçi bir havası var ve aynı zamanda komik de.

Steve Carell çok iyi oynamış. Bu role ciddi hazırlandığı belli. Eğlenceli bir başlangıç.

Yalnız eşinin niye hapse düştüğünü anlamadım. Ben mi kaçırdım göstermediler mi? :D

8/10

---------------

1x2

Güzeldi bu bölüm de. Şempanze ile ilgili diyaloglar oldukça komikti. :D

8/10

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Steve Carell bu aralar internet dizilerinde çok aktif. Apple TV+ platformunda güz döneminde The Morning Show'da rol aldı, orada Friends'deki Jennifer Aniston ile birlikte rol alıyordu. Şimdi ise, bahar döneminde Netflix platformundaki Space Force'da yer alıyor ve bu kez yine Friends'de rol alan bir başka oyuncu Lisa Kudrow eşlik ediyor. İki dizi de aynı sezon yayınlanmış oldu ve ikisi de 10 bölüm yayınlanmış oldu. Steve Carell için yoğun bir sezondu.

• Beğendim
Reactions: bazinga

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1x5

Maalesef tünelin ucu baya kötü bir yere çıkıyor gibi. Bu bölüm de baya kötüydü. :A Bölümün ilk 2.5 saatini izledikten sonra bir baktım daha 13 dakika geçmiş. :A

5/10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1x6

Dizi yeniden toparlandı. :Z John Malkovich bu bölümün yıldızıydı. Bölüm geneli eğlenceliydi.

Yalnız Lisa Kudrow var diye kandırıldık resmen. 6 bölümde 3 dakika sahnesi ya var ya yok. :(

8/10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1x7

Güzel bölümdü bu da. Kaitlin Olson renk katmış. Elon Musk'a biraz çatmışlar sanki bu bölümde. :A

7/10

--------

1x8

Lisa Kudrow'u doğru düzgün gördük sonunda bu bölümde, fakat ben hala karakterine anlam veremedim. Gereksiz, tuhaf bir yan hikaye olmuş.

7/10

--------

1x9

Bu bölüm de güzeldi. Astronot ekibi baya başarılı. :D Uzay savaşları kızışıyor. :A

8/10