Sosyal Medyayı Ayağa Kaldıran Kız!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,767
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Sosyal medyada hızla yayılan video tepki çekmeye devam ediyor!

Bir kızın, annesini istediği ayakkabıyı almadığı için merdivenlerden ittiği anların sosyal medyada ve sözlük sitelerinde yayınlanmasının ardından kullanıcılar "Anneye kalkan eller kırılsın!" ve "Anneye şiddete hayır!" sözleri ile tepki gösterdi.

Ayrıca, hızla yayılmaya devam eden videoda küfürlü ifadelerde yer alıyor.

• Üzücü
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,830
Puanı
1,060
Az önce twiiterde paylaşarak yorum yaptım bu kızın psikolojisi hiç iyi değil acil psikologa gitmesi lazım sinirden gözüm dönüyor ne demek ya birde utanmadan konuşuyor ya

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Kızın yaptığı sinirleri bozan iğrenç bir hareket, annesine çok üzüldüm umarım kısa zamanda toparlanır.

Ancak şunu da belirtmeliyim ki bu linç kültürü de çok tehlikeli ve çok insafsız. Kızın yaptığı davranışın açıklaması yok, ancak arkasında belki psikolojik nedenleri, sorunları vardır. Belki intihara meyilli birisidir, eğer bu sosyal linçten sonra intihara kalkışırsa bunun sorumlusu de sosyal medyadaki acımasız linç kültürüdür. Eleştirmek, kınamak başka; kin ve nefretle insanları çok çabuk ve yargısız bir şekilde linç etmek başka. Daha ergenlik yaşlarında çocuk sayılabilecek bir bireyin yaptığı çok kötü davranış bile sadece o birey, ailesi ve müracaat ettikleri gerekli uzman kişileri ilgilendirir. Sosyal medya ilgi meraklılarının lincini değil.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Kızın yaptığı sinirleri bozan iğrenç bir hareket, annesine çok üzüldüm umarım kısa zamanda toparlanır.

Ancak şunu da belirtmeliyim ki bu linç kültürü de çok tehlikeli ve çok insafsız. Kızın yaptığı davranışın açıklaması yok, ancak arkasında belki psikolojik nedenleri, sorunları vardır. Belki intihara meyilli birisidir, eğer bu sosyal linçten sonra intihara kalkışırsa bunun sorumlusu de sosyal medyadaki acımasız linç kültürüdür. Eleştirmek, kınamak başka; kin ve nefretle insanları çok çabuk ve yargısız bir şekilde linç etmek başka. Daha ergenlik yaşlarında çocuk sayılabilecek bir bireyin yaptığı çok kötü davranış bile sadece o birey, ailesi ve müracaat ettikleri gerekli uzman kişileri ilgilendirir. Sosyal medya ilgi meraklılarının lincini değil.
Bazı insanlar ölmeli. Nesli kazara da olsa devam etmemeli. Bunu diyen ben de ölmeliyim belki de!?

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Yine mükemmel bir bilgi kirliliği var etrafta. Ve hemen ardından gelen muazzam bir linç. Sebeplerinin bile bilinmediği olayın çözümü için önerilerden biri ise şu: kızı dövmek. :D

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,767
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com

"Seni yamulturum" diyen abla... Sen mükemmel bir detaysın, inşallah yamultmuşsundur.

Allah seni ıslah etsin pislik sokakçı

Yine mükemmel bir bilgi kirliliği var etrafta. Ve hemen ardından gelen muazzam bir linç. Sebeplerinin bile bilinmediği olayın çözümü için önerilerden biri ise şu: kızı dövmek. :D

Bir anneye böyle yapılır mı!

Hemen de ne ara çekilmiş videoya pes.

Bazı insanlar ölmeli. Nesli kazara da olsa devam etmemeli. Bunu diyen ben de ölmeliyim belki de!?

Videodaki ablanın kızı dövdüğü video da gelir mi be.

Az önce twiiterde paylaşarak yorum yaptım bu kızın psikolojisi hiç iyi değil acil psikologa gitmesi lazım sinirden gözüm dönüyor ne demek ya birde utanmadan konuşuyor ya