2019 Sorry We Missed You / Üzgünüz, Size Ulaşamadık - Film Yorumları

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
5944288.jpg-c_215_290_x-f_jpg-q_x-xxyxx.jpg

Sorry We Missed You

Tür:
Dram
Yönetmen: Ken Loach

Oyuncular:
Kris Hitchen
Debbie Honeywood
Rhys Stone

Filmin Özeti:
Üzgünüz, Size Ulaşamadık, yaşanan mali krizle baş etmeye çalışan bir ailenin hikayesini konu ediyor. 2008 yılında yaşanan mali kriz, Ricky ve ailesini ciddi bir sıkıntıya sürükler. Borçları ile başa çıkmaya çalışan aile, bu süreçte oldukça yıpranır. Eski rahatlarına kavuşmaya çalışan aile, karşılarına çıkan bir fırsatı değerlendirmeye karar verir. Yapılacak işler aslında hiç de kolay değildir. Biri, yeni bir minibüs ile serbest zamanlı olarak bir teslimat sürücülüğü, diğeri de bakıcılık yapmak zorundadır. Ailelerini geçindirmek ve dünyada ayakta kalmak için kendilerini işe vermek zorunda kalan çift, bu zorlu süreçte kendilerini büyük bir kırılmanın ortasında bulur.

Filmin Fragmanı:

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Bu filmi vizyondan kalkmadan izlemek istiyorum. Çünkü Amerika’da çok geç gösterilecek ve muhtemelen sinemada izleyemezsem sezon bitene kadar hiç izleyemeyeceğim. :( Fakat şimdiden çok az salona düştü ve bu ara hiçbir şeye zaman ayıramıyorum. :(

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Bir üst mesajda yazdığımın aksine kaçırınca ağlanılacak bir film değilmiş. Ken Loach yine işçi sorunu anlatmış kendi tarzında. Fazla karamsar bir film, hikayesi de çok fazla etkilemedi beni. Ortalamanın az üstü bir film.

Tam yorum: Sorry We Missed You (2019)

6/10