Sony Telefonlarına Talep Azaldı

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
sony-xperia-xz2-officiell-2-711x444.jpg

Sony Cep telefonlarına talep azalmaya başladı. Şirketin yaptığı açıklamaya göre bu yılın ilk çeyreğinde Sony toplamda 2 milyon cep telefonu satışı gerçekleştirdi. Geçen seneye oranla satışlarda 1.4 milyon azalma var.

2017 senesinde Sony toplam 13.5 milyon cep telefonu sattı ve bu sene oranların 9 milyon olması bekleniyor.

Sony'nin diğer ürünlerindeki satışlarda yüzü gülsede, cep telelefonlarında aynı yükselişi gösteremedi.

Kaynak:
https://swedroid.se/sony-saljer-allt-farre-smartphones/

Son düzenleme:

RüzgarGülü

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,331
Puanı
561
Google translate çevirmiş gibi cümleler ama anladık yani :)

Sony fiyat performans ürünü konusunda yetersiz kalıyor gibi. Samsung bu yönden çok avantajlı ve muhtemelen bundan dolayı revaçta. Her kesime ve her bütçeye nüksetmek önemli :D

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Google translate çevirmiş gibi cümleler ama anladık yani :)

Sony fiyat performans ürünü konusunda yetersiz kalıyor gibi. Samsung bu yönden çok avantajlı ve muhtemelen bundan dolayı revaçta. Her kesime ve her bütçeye nüksetmek önemli :D
Üst üste konu açtım ve bundan 2 kere vazgeçtim. Aldığım sayfada da çok bilgi yok ve anca böyle oldu :A
Benimde çok içime sinmemişti :D Düzenlerim sonra :)

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Önemli olan yaptığın şeyden aldığın zevk. Ufak tefek hatalar olur:) sen zevk alıyor musun?
Düzenledim şimdi.
Zevk aldığım için açıyorum ama eskisi gibi değilim tabi :) Bir ara bu kısma aylarca tek ben konu açıyordum ve zevkle açtım :D