Songül Karlı: Reyting İçin Evlendim!

xBUGRAx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
19,808
Puanı
1,060
6204329-624.jpg

FOX'ta sunduğu 'Su Gibi' programında canlı yayında evlenen Songül Karlı'dan yıllar sonra gelen itiraf!

Songül Karlı, daha sonra olaylı şekilde ayrıldığı eşiyle reyting için evlendiğini açıkladı. Yapımcılarıyla yaptığı toplantıda reytinglerde 89. olduklarını ve programın 1 sezon daha devam etmesi için Songül Karlı'yı canlı yayında evlenmesi için ikna ettiklerini söyledi.

Bu toplantıdan sonra Songül Karlı canlı yayında evlenmiş, Su Gibi reytinglerde ilk 10'a girmiş ve 1 sezon daha devam etmişti.

Songül Karlı FOX'tan ayrılmasıyla ilgili olarak da 'Ben FOX'tan ayrıldığımda bütün çalışanlar ağlıyordu. İnsan 7 sene bir yerde çalışırsa orası ailen olur. Ben orada en alttan en üste bütün çalışanları tanıyordum' dedi.

Bu FOX hep böyle skandallarla gündeme geliyor, Esra Erol'u bir yıl transfer ettiler. Olmadık olaylar döndü, herkes birbirine girdi. FOX'a giren başına belayı aldı demektir. :A (Tam Seda Sayan'ın yeri FOX :F)

Sıkıntı FOX’ta değil yapımcılarda :A Kadının FOX’la problemi yok ne güzel :Z :A

Zuhal’de olan olaylarda da tüm sorun yapımcıdaydı :A

Bu FOX hep böyle skandallarla gündeme geliyor, Esra Erol'u bir yıl transfer ettiler. Olmadık olaylar döndü, herkes birbirine girdi. FOX'a giren başına belayı aldı demektir. :A (Tam Seda Sayan'ın yeri FOX :F)

Seda'yı istiyorum zaten. :A Bizle anlaşacaktı son anda TV8'e gitmişti. :A