Songül Karlı İle Evlilik Yolunda Yayından Kaldırıldı!

yigit_00

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,893
Puanı
205

Songül Karlı'nın sunduğu Evlilik Yolunda final yaptı!

Daha önce, şu sıralar "Evleneceksen Gel" programını Seda Sayan'la beraber sunan, Uğur Arslan ile beraber evlilik program yapan Songül Karlı 1,5 ay önce TV8'de tek başına evlilik programı yapmaya başlamıştı.

Bir buçuk aydır TV8'de yayınlanan Songül Karlı ile Evlilik Yolunda. beklenen ilgiyi görememişti. Reytinglerde ilk 100'e bile giremeyen programın bittiğini canlı yayında Songül Karlı duyurdu.

Karlı, programın bitiş sebebini ise "Evlilik programları artık amacı dışına çıktı. RTÜK'e ve halka saygımızdan programı bitirme kararı aldık." diyerek açıkladı.

Evlilik programları artık amacı dışına çıktı. RTÜK'e ve halka saygımızdan programı bitirme kararı aldık.

Bu kısım komik olmuş.
Yıllarca yaptığı evlilik programını kaliteli görüyormuş demek.

Komiksin çok Songül Karlı çok!

ayrıca bir teklif daha gelse hemen kabu l eder ama!

Songül Karli'yı severim de açıklaması saçma olmuş. Reytinglerde iyi gitseydi de bu açıklamayı yapıp bitirecek miydi?

(Eylülde Beyaz TV'de başka bir evlilik programına başladı)

Üzüldüm açikcasi. Cok sempatik ve basarili bir sunucu Songül Karli. Allah yolunu açik etsin.

Songül Karlıyı youtube'dan tanıyorum proğramı varmış kaldırılmış hiçte üzülmedim bol şans

Konuşma doğru ama hiç samimi değil.
Ayrıca reytinglerde ilk 100'e zor giriyordu ondan bitirilmiştir.

Tutmamasina sevindim. Yeter bu kadar izdivaç

Bir neslin hayallerini süsledin be söngül karlı ama artık yemezler

Yayını kaldırıyorlar reyting yetersizliğinden dolayı demiyorda halka saygımızdan diyor yok artık

Songül Karlı söylediği laflara inanmış mıdır acaba? Çarklar reyting ile dönüyor, sen ilk 100 program arasına bile giremiyorsan fişini çekerler tabii. Zaten TV8'in izdivaç programı yapması bile başlı başına bir saçmalıktı.

Hiç güleceğim yoktu.
Dünya'da ne kadar saygılı insanlar varmış da bilmiyormuşuz.

Reyting kurbani olduk demenin yeni yolu bu olsa gerek