Songül Öden'den Yeni Dizi!

YıldırıM

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Gümüş ve Umutsuz Ev Kadınları gibi iddialı dizilerde yer alan, son dizisi Serçe Sarayı ise yayından kaldırılan Songül Öden'den yeni dizi haberi var.

Star TV anlaşması sonucunda yeni dizi Serçe Sarayı'nda yer alan ve dizisinin reytinglerde kendisini gösterememesi sonucunda yayından kaldırılan Serçe Sarayı'nın başrolü Songül Öden ekranlara geri dönüyor.

Makaron muhabirlerinin "Yeni sezonda projeniz var mı?" sorusuna Songül Öden; "Evet var ama proje çok gizli söyleyemem" diyerek yeni sezonda ekranlarda olacağını doğruladı.

Songül Öden yeni projesi ile yeni sezonda TV ekranlarında...

1024584_620x410.jpg

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Star'la anlaşma yapan tüm ünlüler kariyerinde kötüye gitti. Bu dizi de tutmazsa Star'la anlaşmasını fes etsin. :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,187
Puanı
1,061
Star'la anlaşma yapan tüm ünlüler kariyerinde kötüye gitti. Bu dizi de tutmazsa Star'la anlaşmasını fes etsin. :A
bir songülle kıvançın dizilerini gördük :) ikisinin de önceki işleri kötüydü zati songül araplar para veriyi diye uek ya devam etti kıvançın kuzeyi ay yapım inadıyla erken final yaptırılmadı :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Umarım sonu Serçe Sarayı gibi olmaz ve Songül'ün uzun süre ekranlarda görürüz. :)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
bir songülle kıvançın dizilerini gördük :) ikisinin de önceki işleri kötüydü zati songül araplar para veriyi diye uek ya devam etti kıvançın kuzeyi ay yapım inadıyla erken final yaptırılmadı :A
Ne kötüsü UEK da KG da 8 reytingleri görmüş işler sonlara doğru düştü diye önceki işleri kötü diyemezsin...

gizem ak

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,826
Puanı
360
dizileri yayindan kalktikdan sonra yeni ise baslayan oyuncular artik ilgi alanim degil ..hic degilse biraz ara verseler

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
kg ilk sezo bitiyordu be zeynep karakteri geldikten sonra 10-20 bölüm arası 4 reytinge düştü :X uek fox a geçtikten sonra düşük gitti
KG'nin çabucak düştüğünü hatırlamıyorum TNS ile birlikte AB'de yine 5, 6 alıyordu sanki. :D UEK ama bayağı bölüm iyi gitti Kanal D Fox'a göndermeden de AB'de iyi gidiyordu yani. Her ne olursa olsun bu iki iş de başarısız değil. :X

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
:FŞaka gibi.
Songül'ün Serçe Sarayı için bırakın Songül'ü Mert iyi oyuncu demiştin. Şimdi ise ağzın kulaklarında. İnşallah starda yer alır.:A
Songül olsa bile izlemem ki zaten. :D Partnerine göre bakabilirim ancak. Ama kesin olarak Kanal D'de olacak. :) Ben haberini aldım ama kaynak olmadığı için açamadım. Songül iyidir ama beni pek çekmiyor. Belki Halit'in partneri olur? :X