'Son Yaz'da Şok Ayrılık! | FOX

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,990
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Son-Yaz-haber-resim-aa0b4d8c-ba95-491f-aa04-c428bb425c51-mpositioned-640x360.jpg

'Son Yaz'da şok bir ayrılık yaşanacak!

Yapımcılığını O3 Medya'nın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Semih Bağcı'nın oturduğu, başrollerini Alperen Duymaz, Ali Atay, Funda Eryiğit ve Hafsanur Sancaktutan'ın paylaştığı yapım cuma günü yayınlanacak ola bölümüyle sezon finali yapmaya hazırlanıyor.

Dizinin kadrosuna Gökhan karakteri ile sonradan dahil olan Olgun Toker'in sürpriz bir sahne ile veda edeceği öğrenilirken, Canan rolüne hayat veren Funda Eryiğit'in de ayrılmasının gündemde olduğu konuşuluyor.

3524023.jpg

'Son Yaz' sezon finaliyle Cuma 20.00'de FOX'ta!

Kaynak: Birsen Altuntaş

• Üzücü
Reactions: Angelica

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Sanırım Olgun Toker konuk oyuncu gibi kadroya girmiş ama Funda Eryiğit'in de gidiyor olmasına şaşırdım. Kendisi Kırmızı Oda'da danışan olarak görmek istediğim isimlerin başında geliyor o zaman gelecek sezon oraya bekliyoruz artık. :Z

ᴍᴜ̈ɴᴢᴇᴠɪ

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,211
Puanı
310
Son-Yaz-haber-resim-aa0b4d8c-ba95-491f-aa04-c428bb425c51-mpositioned-640x360.jpg

'Son Yaz'da şok bir ayrılık yaşanacak!

Yapımcılığını O3 Medya'nın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Semih Bağcı'nın oturduğu, başrollerini Alperen Duymaz, Ali Atay, Funda Eryiğit ve Hafsanur Sancaktutan'ın paylaştığı yapım cuma günü yayınlanacak ola bölümüyle sezon finali yapmaya hazırlanıyor.

Dizinin kadrosuna Gökhan karakteri ile sonradan dahil olan Olgun Toker'in sürpriz bir sahne ile veda edeceği öğrenilirken, Canan rolüne hayat veren Funda Eryiğit'in de ayrılmasının gündemde olduğu konuşuluyor.

3524023.jpg

'Son Yaz' sezon finaliyle Cuma 20.00'de FOX'ta!

Kaynak: Birsen Altuntaş
Şimdiki dizisini izleyemedim artık yeni dizisini izlerim funda'nın

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Olgun Toker zaten yeni girmişti, o zaman hikayesi kısaymış galiba. Yalnız Funda Eryiğit'in gitmesine üzüldüm, umarım diziyi çok etkilemez.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,990
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Olgun Toker zaten yeni girmişti, o zaman hikayesi kısaymış galiba. Yalnız Funda Eryiğit'in gitmesine üzüldüm, umarım diziyi çok etkilemez.
Toplamda 5 bölüm oynamış olacak Olgun Toker, zaten konuk oyuncu olarak geçiyordu ama kadroya dahil olacağı da söyleniyordu.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,827
Puanı
1,060
Funda Eryiğit neden çıkmak istedi ki? :eek: Çıkarsa dizi büyük kayıp yaşar, ben Ali Atay ile uyumlarını çok sevdim ve daha fazla izlemek istiyorum. Çok üzüldüm bu habere. :(

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,827
Puanı
1,060
Funda Eryiğit kendisi diziden ayrılmak istemiş. Reytingler iyiyken, karakteri seviliyorken böyle bir karar vermesi ilginç. 2 saatlik televizyon dizilerinde oynamak, oynasa da uzun süre kalmak istemiyor sanırım.

E2tOJtRXIAIycxg
Hayır bu oyuncuları da anlamıyorum, Funda Eryiğit uzun zaman sonra TV'de iş tutturdu karakteri çok da sevildi, şimdi yorulma bahanesiyle bırakmak istiyor, hiç başlama o zaman TV'de bir işe, ekibe de izleyiciye de saygısızlık.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Hayır bu oyuncuları da anlamıyorum, Funda Eryiğit uzun zaman sonra TV'de iş tutturdu karakteri çok da sevildi, şimdi yorulma bahanesiyle bırakmak istiyor, hiç başlama o zaman TV'de bir işe, ekibe de izleyiciye de saygısızlık.
Kimse durduk yere böyle bir karar almaz bilinmeyen birtakım sebepler vardır illa ki.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,597
Puanı
860
Olgun Toker zaten dizide konuk oyuncu olarak yer alıyordu ama Funda şaşırttı. Şu anda beni diziye Selim ve Canan hikayesi bağlıyor. Ayrılırsa hem dizi çöker hem de benim ilgim biter. Umarım bir orta yol bulunur. Gelecek sezon dizinin daha çok mafyatik olması zaten ayrı bir sıkıntı.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,990
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Diziyi şu an izlemediğim için bilmiyorum ama Olgun Toker'in oyunculuğunu herkes çok beğenmiş bu dizide. Keşke kadroya dahil olsaydı.

Dizinin yeni sezonu nasıl devam edecek bilmiyorum, belki Funda Eryiğit o yüzden kendi isteğiyle çıkmak istemiş olabilir. Ama çıkmamalı. Ali Atay ile güzel bir uyum yakaladılar çünkü.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,091
Puanı
1,060
Diziyi şu an izlemediğim için bilmiyorum ama Olgun Toker'in oyunculuğunu herkes çok beğenmiş bu dizide. Keşke kadroya dahil olsaydı.

Dizinin yeni sezonu nasıl devam edecek bilmiyorum, belki Funda Eryiğit o yüzden kendi isteğiyle çıkmak istemiş olabilir. Ama çıkmamalı. Ali Atay ile güzel bir uyum yakaladılar çünkü.

Ben izliyordum oyunculuğu harikaydı bu bölüm konuk oyuncu yazınca anlamıştım çıkıcağını ya Funda Eryiğit çıkmasa keşke ya

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,619
Puanı
1,061
Diziyi izlemeye başladım iki bölüm sonra başrolü ayrılıyor :F :F Sonradan başladığım dizilere ayağım uğurlu gelmiyor Masumiyet de erken final yaptı :D