'Son Yaz'a Başrol Oyuncusu Veda mı Ediyor? | FOX

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Untitled-design-42-850x560.png

'Son Yaz'a başrol oyuncusu veda mı ediyor?

Yapımcılığını O3 Medya'nın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Semih Bağcı'nın oturduğu, başrollerini Alperen Duymaz, Ali Atay, Funda Eryiğit ve Hafsanur Sancaktutan'ın paylaştığı yapım bu akşam yayınlanacak olan bölümüyle sezon finali yapıyor.

Olgun Toker ve Funda Eryiğit'in ayrılacağı konuşulan dizide Savcı Selim Kara karakterine hayat veren Ali Atay'ın da ayrılacağı iddia edilmişti ancak oyuncunun menajeri iddiaları yalanladı.

'Son Yaz' sezon finaliyle bu akşam 20.00'de FOX'ta!

Kaynak: Birsen Altuntaş

Moderatörün son düzenlenenleri:

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Kadın ne yaptı etti yine insanların hevesini kaçırdı. :A

Ben şunu hiç anlamıyorum ya diziler ekrana tutunmak için her şeyi yaparken çoktan tutmuş bazı diziler de kurulu düzenini bozmak için her şeyi yapıyor. Dizinin en iyi iki başrolü olmadan yeni sezon yapmayı düşünüyorlarsa hiç zahmet etmesinler 5 bölüm için tüm ekibi yormaya gerek yok. Bu diziyi izleyenlerin yerinde olmayı gerçekten istemezdim yazık günah.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Bozduğu da konuşuluyorken neden final yapmıyor ki zaten. Dizi iyi reyting alıyor diye süründürmekten başka bir şey değil.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,486
Puanı
1,060
Yani gerçekten yazıklar olsun. Eğer iki başrolde ayrılacaksa bana hiç kimse bu insanlar iyi, profesyonel oyuncu edebiyatı yapmasın. Bu ne saçmalıktır, biri kırk yılın başında Tv'de dizi tutturur, diğeri yıllar sonra ekrandaki ikinci işini yapar izleyici bu çifti benimser eee sonuç ne düpedüz SAYGISIZLIK.

Haber doğru çıkarsa yeni sezon zahmetine hiç girmesinler abi, sezon finali adı altında yayından kaldırılsın, diğer oyunculara da yazık, bize de yazık, teknik ekibe de yazık. Onlarca insanın ekmeğiyle oynamak olur bu.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Yani gerçekten yazıklar olsun. Eğer iki başrolde ayrılacaksa bana hiç kimse bu insanlar iyi, profesyonel oyuncu edebiyatı yapmasın. Bu ne saçmalıktır, biri kırk yılın başında Tv'de dizi tutturur, diğeri yıllar sonra ekrandaki ikinci işini yapar izleyici bu çifti benimser eee sonuç ne düpedüz SAYGISIZLIK.

Haber doğru çıkarsa yeni sezon zahmetine hiç girmesinler abi, sezon finali adı altında yayından kaldırılsın, diğer oyunculara da yazık, bize de yazık, teknik ekibe de yazık. Onlarca insanın ekmeğiyle oynamak olur bu.
Kırmızı Oda'yı bırakman hata demiştim. :A

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
Haber yalanlandı ama ben gerçek olmasını çok istiyorum. Canan gittikten sonra dizi onsuz hiç çekilmeyecek en azından ikisi de çıkarsa yeni sezonda farklı bir yöne dönebilirler.

Tabii bu gazeteci hanımın yaptığı saygısızlığı unutturmaz. Bu sezon Çukur izleyicisine çok kötülüğü dokundu. Tamam işinin bu olduğunu biliyorum ama milyonların izlediği dizinin ayrılık haberini bölümden dakikalarca önce vermek hiç hoş bir şey değil. Sürekli saygıdan bahsedip böyle şeyler yapması garip.