Unutulmaz SON - Dizi Yorumları (2012)

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
images

Ay Yapım imzalı SON dizisi ilk kez 9 Ocak 2012'de yayınlandı. Atv ekranlarında yayın hayatına başlayan dizi yine Atv'de 25 Haziran 2012'de son buldu.

25 bölüm olarak planlanan dizinin senaryosunu Berkun Oya yazdı. Başrolünü ise Berrak Tüzünataç, Nehir Erdoğan, Yiğit Özşener, Erkan Can ve Engin Altan Düzyatan paylaştı. Dizi yurt dışında büyük başarılar elde etti. ABD gibi dünyada dizi sektörüne yönveren ülkede senaryo hakları satın alındı ve uyarlandı.​

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Diziyi bitirmek bir türlü kısmet olmadı. İlk yayınlandığında 5 bölüm izledim sonra bir daha izledim ama bir türlü bitiremedim.

Şimdi bugün tekrar başladım. Bu sefer kesin bitireceğim.:D İlk bölümü tekrar izledim. Çoğu olayı hatırlıyorum ama yine aynı heyecanı yaşadım.
Hala orada Halil'in Selim'e orada ne gösterdiğini Aylin'in 2013'de nasıl oraya geldiğini bilmiyorum. Merakla izlemeye devam.

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
3. Kez izledim 2. Bölümü. Yine aynı action. Muhteşem.:D

Dizinin kalitesi yeter ama olaylar çok karışık.:( @pompy 'nin senaryo vız gelir yani.:F @destere sen izlemişmiydin bu diziyi.

Olaylar iyice karıştı bölümde sadece. Hiç bir ip ucu yok ama o oyuncak araba işi ilginç.

Onun dışında Macit ve Selen aşkına benden kalp.:bhr:

Bu Alet Halil'i hep oynaşarak yumuşatıyor.:F Kadın biliyor kendinde ki cevheri.:F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
3. Kez izledim 2. Bölümü. Yine aynı action. Muhteşem.:D

Dizinin kalitesi yeter ama olaylar çok karışık.:( @pompy 'nin senaryo vız gelir yani.:F @destere sen izlemişmiydin bu diziyi.

Olaylar iyice karıştı bölümde sadece. Hiç bir ip ucu yok ama o oyuncak araba işi ilginç.

Onun dışında Macit ve Selen aşkına benden kalp.:bhr:

Bu Alet Halil'i hep oynaşarak yumuşatıyor.:F Kadın biliyor kendinde ki cevheri.:F
ilk iki veya üç bölümü izleyip bırakmıştım sanırım

çok karışık zaman atlamaları, iranlı sahneler yurtdışı yurt içi sahneleriyle kayıp vakasıyla kim nerede kime değdiriyor anlamanın güç olduğu ilginç ve izlenemeyesi bir diziydi :)
isveçliler çok seviyormuş @xemrexxx öyle söylüyordu konuyu izleyipte anlayan bir isveçliler varmış başkada çözen yok :))

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

çok karışık zaman atlamaları, iranlı sahneler yurtdışı yurt içi sahneleriyle kayıp vakasıyla kim nerede kime değdiriyor anlamanın güç olduğu ilginç ve izlenemeyesi bir diziydi :)
isveçliler çok seviyormuş @xemrexxx öyle söylüyordu konuyu izleyipte anlayan bir isveçliler varmış başkada çözen yok :))

Ben izliyorum. Çözümé kavuşturum artık.:F Son bölümlerde falan açığa kavuşur belki.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,167
Puanı
1,061

evet konu karışık biraz:D ölü bile ölü değil dizide:A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
3. Bölümü tekrardan izledim.

Dizide çok yan karakter var ve bunlar ana karakterler ile nasıl birleşecek. Olay birliği nasıl olacak hala bir ytahmim yürütemiyorum.

Kudret karakteri çok sağlam.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Benim için fiyasko bir diziydi. Yurt dışında ilgi görmesi güzel tabi ki ama 2012'nin bana göre en hayal kırıklığı dizisiydi.