Son İzlediğiniz Yabancı Dizi Bölümü ve Yorumu

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,059
Puanı
1,060
Jugar Con Fuego 4. bölüm yorumum

Andrea ön planda olsun daha çok. :D Başrol erkeğin sonu kötü olacak gibi :eek: bölümler hep akıcı
@vadikızı öneririm..

Konusu ne ben önce şu atiyeyi bitirecem sonra yabancı dizilerime devam edecem ya

• Harika
Reactions: cokiyitvci

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,330
Puanı
1,060
Konusu ne ben önce şu atiyeyi bitirecem sonra yabancı dizilerime devam edecem ya
Konusu:
Kolombiya Kahve Üçgeni’nde bir anne ve kızı dahil olmak üzere yolları kesişen üç kadın yakışıklı, baştan çıkarıcı bir adama aşık olurlar bu karşılaşma herkesin hayatını değiştirecek ve trajik ve kanlı bir hikâyeye dönüşecektir.

• Beğendim
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,059
Puanı
1,060
Konusu:
Kolombiya Kahve Üçgeni’nde bir anne ve kızı dahil olmak üzere yolları kesişen üç kadın yakışıklı, baştan çıkarıcı bir adama aşık olurlar bu karşılaşma herkesin hayatını değiştirecek ve trajik ve kanlı bir hikâyeye dönüşecektir.

İlginçmiş

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,330
Puanı
1,060
Jugar Con Fuego 6. bölüm yorumum (düngece baktım netten şimdi yazıyorum)
başrol erkeğe takık olan o erkek , bir an önce öl ! Çok gıcıksın !!

Andrea ile aşklarını yaşasın ya başrolüm :T

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,330
Puanı
1,060
Jugar Con Fuego 7. bölüm yorumum (düngece baktım netten şimdi yazıyorum)

Fabrizio ilk kez annesine anne dedi sonunda. Onu affedecek gibi :( Çok duygulandım orada. :(

Fabrizio bu Andrea ya gerçekten ço k seviyor :bhr: Andrea ya takık olan adam, Fabrizio yu araştırıyor sürekli pis adam !!

andreanın babası Fabrizio ya cok taktı !! o da pis adam !!
ponchonun aşkına o pis adam şişko yani saldırdı iğren ç !!
Fabrizio yı gömecekler öldürüp bölüm orada bitti !! :eek::eek:

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,330
Puanı
1,060
Jugar Con Fuego 8. bölüm yorumum

Fabrizio vurulmaz diodum vuruldu :( andrea da hissetti büyük aşk ya :T Fabrizio böyle kötü biriydi çünkü annesi yüzünden, ama şimdi onla da araları iyi :bhr:

andreanın annesinin yanında çalışan adamı , Fabrizio diye yutturmaya çalışacak,
andreanın annesinin pislik eşi !! :eek:
bölüm LOST'a benziyordu
sonu çok heeyecanlı idi :Z

Son düzenleme:

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,330
Puanı
1,060
Jugar Con Fuego 1. Sezon 9. Bölüm YORUMUM (Dün gece izledim şimdi yorumluyorum)
fabr.'un arabası uçtu resmen !! andrea hissetti canım ya. :( fab. Yandı mı? :( :(

poncho çok ağlattı arkadaşım gitti diye yok artık diye , çok üzüldüm ben de :(:(

martina öğrendi camilanın aşkını ve şok oldu !!

3 başrol kız da öğrendi fab. Olayını :D :D :D :D

peter de öğrendi camila yandın !!!

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,330
Puanı
1,060
Jugar Con Fuego 1. Sezon 10. Bölüm YORUMUM (FİNAL BÖLÜMÜ) @vadikızı

bu bölüm finalmiş ben sezon finali sanıyordum!! çok üzüldüm :( !

Jorge köşeye sıkışacakgibi !!ohh !!

fab. Annesi sonunda parasını aldı :D :D

camilanın kocası, ona iyi yaptı !!

son kısım ağlattı fabr öldü ama andrea çocuğuna onun adını verdi onun adıyla yaşayacak artık babasının adıyla yani :( süper diziydi iyi ki bakmışım :(

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Dracula 1.Sezon (mini dizi)

İlk bölümüyle şahane final bölümüyle ? bir dizi :X @Çiğdem

Gerçekten ilk bölümüyle korku-gerilim ve karanşık sahneleriyle sizi içine çekiyor dizi. Sonra ortalarına doğru karakterlerin birbirleriyle zeka çekişmeleri kendini izlettirdi.

İlk bölümdeki tempo ikinci bölümde sherlock tarzında katil kim tarzında ilerledi. Son sahne günümüze ışınlanması ise ağızları açık bıraktı.

Vurucu bölüm olması gereken dizi resmen tüy dikti. Hayır Lucifer dizisi mi izledim yoksa Dracula mı bilemedim. Karakterin karizması resmen Lucifer'dan esintiler taşiyordu. Yaşamı boyunca kendi içinde acı cekmesi filan. Bildiği Lucifer gibi.

Neyse ilk bölüm 8.5/10 diğer ikinci bölüm 6, 3.bölüm 4 puan verirsem ortala 6 puan. Öpüsn başna koysunlar. Hiç etmişler resmen:T:

6/10

• Harika
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Dracula 1.Sezon (mini dizi)

İlk bölümüyle şahane final bölümüyle ? bir dizi :X @Çiğdem

Gerçekten ilk bölümüyle korku-gerilim ve karanşık sahneleriyle sizi içine çekiyor dizi. Sonra ortalarına doğru karakterlerin birbirleriyle zeka çekişmeleri kendini izlettirdi.

İlk bölümdeki tempo ikinci bölümde sherlock tarzında katil kim tarzında ilerledi. Son sahne günümüze ışınlanması ise ağızları açık bıraktı.

Vurucu bölüm olması gereken dizi resmen tüy dikti. Hayır Lucifer dizisi mi izledim yoksa Dracula mı bilemedim. Karakterin karizması resmen Lucifer'dan esintiler taşiyordu. Yaşamı boyunca kendi içinde acı cekmesi filan. Bildiği Lucifer gibi.

Neyse ilk bölüm 8.5/10 diğer ikinci bölüm 6, 3.bölüm 4 puan verirsem ortala 6 puan. Öpüsn başna koysunlar. Hiç etmişler resmen:T:

6/10
İlk bölümde kurt olayları hoşuma gitmemişti ama diğer bölümler umarım güzeldir zaten 2 bölüm :A

Bugün yarın bende bitirince yorumlarım :Z :Z :Z

• Harika
Reactions: Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
İlk bölümde kurt olayları hoşuma gitmemişti ama diğer bölümler umarım güzeldir zaten 2 bölüm :A

Bugün yarın bende bitirince yorumlarım :Z :Z :Z
Yani 3 saatini boşa harcamamı desem bilemedim:F Hoşuna gitmezse witchera yaptiğin yorumdan daha çok bozulcam:F
Sansurlu şeyi açmamak için zor tuttum kendimi @Forumdash :F :F :F
Ama öyle gerçekten:F uyarımı yaptım. İzlersen eğer o emojiye katılcaksın:A

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,185
Puanı
1,060
NETFLİX den 3 bildirim gelmiş..Sabrina yeni sezon,Ottoman Yeni Sezon ve October Faction.... Biranda hangisine saldırsam karar veremedim...Birde baktım Grey's ve Station 19 da aradan dönmüş..Felaket dizi denizindeyim :)