Son İzlediğiniz Yabancı Dizi Bölümü ve Yorumu

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,642
Puanı
710
KIZ carnival row konusu açıldı mı (b) kız @Çiğdem bak bunun totosu görünüyor sen kesin izlersin bununla fantezin kesin vardır :A
Ekli dosyayı görüntüle 70945

destere olmadığı için cıbıldak kız tuzağına düşecek en kolay kişi @MasacRE bak bunun da her yanı görünüyor :AEkli dosyayı görüntüle 70946

veee de @pompy reyiz dizide perilerin ülkesini yok ediyorlar çoğunu öldürüyorlar genelevlerde çalıştırıyorlar kanatlarını kesiyorlar kesinlikle diziyi izleyip olaya el atmalısın:A @mrt-06 @Yiğitt @Aserat @xBUGRAx @dreamy @turkuazz @Dosi @vadikızı @Sherlock @DarkLegenD @serhatt @Bully
Perilerin kanatlarının kesilip genelevde çalıstırıldığı dizi anca sen izlersin beee kütük @MasacRE ve juniorun @dreamy bile izlemez :F :F :F @mrt-06 @Harunnn60
Ben haftalardır bu diziyi bekliyordum. @xemrexxx de izleyecekse konusunu açmak için önümüzde bir engel yok bence. :Z

@Çiğdem aslında senin seveceğin türde bir dizi bu fazla önyargılı olma. :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ben haftalardır bu diziyi bekliyordum. @xemrexxx de izleyecekse konusunu açmak için önümüzde bir engel yok bence. :Z

Perilerin kanatını kesip genelevde çalısıtırıyorlar diyor :F :F :F @xemrexxx

Aaa zaten açacaktım konusunu gündüz dedim gibi :A Yatmadan yada saat geç oldu yarın gündüz bakacam :A

Birde koreli dizisi açtırmıştı yüzüne bakmadı :A :A :A

• İlginç
Reactions: xemrexxx

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Preacher 4. sezon 3 ve 4. bölüm

Kahretsin ki çok güzelsin.

Şampiyonlar ligi gibi kadro kurduk yemin ediyorum ve bunu çok güzel şekilde değerlendiriyoruz. İsa Mesih, İsa'nın asırlar sonraki torunu, Şeytan Adolf Hitler, Aziz, Melek, Vampir Cassidy, Tulip, Vaiz Jesse Custer, Yüce Baba, Tanrı. Artık iyice kara mizahın dibine vuruyoruz. Dinlere, tanrıya göndermeler son sürat devam ediyor. Müthiş yahu müthiş.

"Derdini Tanrı'ya anlat. Sonuçta O'nun planı."

B3 10/10
B4 10/10

@Tolstoyevski bi' şekilde başla artık şu diziye...

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com

Netflix’de olsa başlardım hemen ama diğer türlü indirip izlemeye son dönemde hiç vaktim kalmıyor YDS sürecinden dolayı. Ancak ders çalışma niyetine İngilizce altyazılı izleyebiliyorum o da konuşma hızları çok hızlı değilse ve fazla ağır cümleler yoksa. Diyalog hızı çok hızlı mı South Park gibi? Değilse en azından öyle deneyebilirim.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,094
Puanı
1,061
Perilerin kanatını kesip genelevde çalısıtırıyorlar diyor :F :F :F @xemrexxx

Aaa zaten açacaktım konusunu gündüz dedim gibi :A Yatmadan yada saat geç oldu yarın gündüz bakacam :A

Birde koreli dizisi açtırmıştı yüzüne bakmadı :A :A :A
Netflix’de olsa başlardım hemen ama diğer türlü indirip izlemeye son dönemde hiç vaktim kalmıyor YDS sürecinden dolayı. Ancak ders çalışma niyetine İngilizce altyazılı izleyebiliyorum o da konuşma hızları çok hızlı değilse ve fazla ağır cümleler yoksa. Diyalog hızı çok hızlı mı South Park gibi? Değilse en azından öyle deneyebilirim.
the capture 1. bölüm :) yok böyle dizi sizinkiler gibi kestane değil efsane :X tolstos izlemese de olur bünyesi kaldırmaz sonra 2 ay afra tafra yapar :A
neyse laura haddock, holliday grainger, famke janssen ve sophia brown resmen kare as :X famke yi göremedim ilk bölüm ama olsun :X
1567621108732.png
images (3).jpeg

71132
71133

• İlginç
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
the capture 1. bölüm :) yok böyle dizi sizinkiler gibi kestane değil efsane :X tolstos izlemese de olur bünyesi kaldırmaz sonra 2 ay afra tafra yapar :A
neyse laura haddock, holliday grainger, famke janssen ve sophia brown resmen kare as :X famke yi göremedim ilk bölüm ama olsun :X
Ekli dosyayı görüntüle 71134Ekli dosyayı görüntüle 71136
Ekli dosyayı görüntüle 71132Ekli dosyayı görüntüle 71133
@Harunnn60 Senin mal kadın değil mi o en bastakı :eek: :eek: :eek:

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,094
Puanı
1,061
Love, Death & Robots

Bir günde bitirdim, 18 bölümden oluşuyor dizi. Süreleri 5 dakika ile 15 dakika arasında sürüyor. Yani çok rahat bitebilecek bir iş, her bölüm farklı hikayelerden oluşuyor. Yani ben başka şekil düşünerek izledim, farklı bir şey çıktı önüme. Animasyon tarzında, yetişkinler için yapılmış aslında... Çok güzel bölümler de vardı, bazılarına anlam da verememiştim mesela. Yine de izlenecek bir proje, farklı olmuş. Bazıları epey sürükleyici örneğin. 'Şanslı 13' aklımda kalanlardan. :X

@MasacRE sen bu diziyi diyordun bir ara ama izledin mi, son durum nedir? :D
Yok izlemedim daha :D
Sen alıstırdın @serhatt hatı hep bunlara bulaştırdın :( :( :(

kız suits 4.sezonda spoşu gördüm meğer kocasını bu diziden seçmiş :bhr: kocasının dizideki partnerini de elizabeth babaanneme Gelin yaptı gerçek hayatta ne ka akıllı bir kadın :X @mrt-06

71594
71595
71596

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,496
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: xemrexxx

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,642
Puanı
710
His Dark Materials 1x3

Dizi öyle bir evrende geçiyor ki hem fantastik hem bilim kurguya dair bir şeyler görebilmek mümkün. Görüntüler, oyunculuklar harika, senaryo çok iyi ilerliyor. Eminim çoğu kişinin haberi yok bu diziden.

Coulter’ın, Lyra’nın annesi çıkacağını ilk bölümde tahmin etmiştim ama sonradan düşüncemden caymıştım. Ki ikinci bölümde Lyra’ya yaptıklarından sonra biraz şaşırdım bu gerçeğe, aradan geçen zamanda neler yaşamış da bu kadar zalim bir karaktere dönüşmüş merak ediyorum.

Yine altiyometre mevzusu biraz zorlama geldi. Lyra’nın hâla hikayedeki pozisyonu tam olarak açıklanmadı ama diğer insanlardan farklı olduğu kesin. Filmi izleyip spoiler yemek de istemiyorum açıkçası böyle daha zevkli.

Paralel evrende geçenler sanırım en merak ettiğim. Siyahi adamın evrenler arasında geçiş yaptığından Coulter haberdar mı acaba? Yani kendi evreninden olmadığından. :)

9.5/10

@MasacRE sen izlerim diyordun sanki fragman konusunda? Başlayabildin mi? :)

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,351
Puanı
1,061
Black Mirror 1x2, 1x3

Erteleye erteleye 22 yaşında başladım diziye. :D Şaşırtmadı, harikaydı. 2. sezonu izledikten sonra genel yorumu yapacağım.

İlk bölümün ilk sahnesini izledim, sonra izlemek istemedim açıkçası. Es geçtim. Diziyi izleyip bitirdikten sonra joker bölümüm olarak kalsın. :D