Son İzlediğiniz Yabancı Dizi Bölümü ve Yorumu

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
@xemrexxx lik değil pek ama adam akıllı dizilerde izlesin işte hep taçlı kadınlar nereye kadar kendini taçlı kadın sultans anıyor sonra biz çekiyoruz burda onu :F :F :F
Şimdi ben Jonas'ın yaşliliğim sizi istediğim gibi oynatırım der filan :F @xemrexxx

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
muhtemelen görmüştür :A Görmediyse gör sen eğlenceyi ahahah:F
İkinci sezondaysa zaten sarısın büyük halını oda farke tmiştir o halı iyi arşinivede almıstır @xemrexxx :A :A :A
dark_105_unit_00974r1.jpg

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,722
Puanı
710

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
yok gııı her yerde var :X ilk 3 sezonu bitmiş 30 bölüm toplam 4.sezon 2020 de yetişirsin ben de 9.bölümdeyim :X

arada dark ı da bitirdim @Çiğdem not al bir ara yorum yapıcam diziye :A
Darkı ne ara izledin beee 2 sezonudamı :eek: :eek: :eek: @MasacRE @Forumdash @kerem @Harunnn60
Heh bu totoşda başladıysa diziye kesin 3 kişilik bi aşk başlar, ilişki sarmalına döner dizi :F Efsane olacak kestane:F @MasacRE
3. sezonu bizimle birlikte izlemese bari, mahvedecek dizi keyfimizi :(

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,722
Puanı
710
Broadchurch 1x2

Fena başlamadı ilk iki bölüm itibariyle. Polisiyeyi zaten oldum olası sevmişimdir kitap olsun, film olsun, dizi olsun. 3 sezon, 24 bölüm olduğu için de fazla bozmayacaklarını düşünüyorum.

Oyuncu kadrosu da sağlam, Oliva Colman gibi sinemada kendini kanıtlamış bir isim var.

Bu arada BluTv’deki Bozkır’ı anımsattı dizi. Hem türü benzer hem de atmosferi. :D

Şu anda hislerim katilin postacı olduğu yönünde. :A

8/10

• Beğendim
Reactions: xemrexxx

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Preacher 4. sezon 1.bölüm

Sanırım hiçbir sezon başlangıcı bu kadar tempolu olmamıştı.

Benim tanrı diye bildiğim karakter sanırım Jesse gibi güçlere sahip.

İlk sahneler merak uyandırdı. Jesse'nin tek başına tanrı arayışına girmesi çok seksi. İyi gidiyoruz iyi.

Jenerik yine çok güzel.

9.5/10

Son düzenleme:

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Love, Death & Robots

Bir günde bitirdim, 18 bölümden oluşuyor dizi. Süreleri 5 dakika ile 15 dakika arasında sürüyor. Yani çok rahat bitebilecek bir iş, her bölüm farklı hikayelerden oluşuyor. Yani ben başka şekil düşünerek izledim, farklı bir şey çıktı önüme. Animasyon tarzında, yetişkinler için yapılmış aslında... Çok güzel bölümler de vardı, bazılarına anlam da verememiştim mesela. Yine de izlenecek bir proje, farklı olmuş. Bazıları epey sürükleyici örneğin. 'Şanslı 13' aklımda kalanlardan. :X

@MasacRE sen bu diziyi diyordun bir ara ama izledin mi, son durum nedir? :D

• Beğendim
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Love, Death & Robots

Bir günde bitirdim, 18 bölümden oluşuyor dizi. Süreleri 5 dakika ile 15 dakika arasında sürüyor. Yani çok rahat bitebilecek bir iş, her bölüm farklı hikayelerden oluşuyor. Yani ben başka şekil düşünerek izledim, farklı bir şey çıktı önüme. Animasyon tarzında, yetişkinler için yapılmış aslında... Çok güzel bölümler de vardı, bazılarına anlam da verememiştim mesela. Yine de izlenecek bir proje, farklı olmuş. Bazıları epey sürükleyici örneğin. 'Şanslı 13' aklımda kalanlardan. :X

@MasacRE sen bu diziyi diyordun bir ara ama izledin mi, son durum nedir? :D
Yok izlemedim daha :D

• Beğendim
Reactions: Yiğitt

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,480
Puanı
1,061
KIZ carnival row konusu açıldı mı (b) kız @Çiğdem bak bunun totosu görünüyor sen kesin izlersin bununla fantezin kesin vardır :A
70945

destere olmadığı için cıbıldak kız tuzağına düşecek en kolay kişi @MasacRE bak bunun da her yanı görünüyor :A
cara-delevingne-jimmy-choo-1.jpg

veee de @pompy reyiz dizide perilerin ülkesini yok ediyorlar çoğunu öldürüyorlar genelevlerde çalıştırıyorlar kanatlarını kesiyorlar kesinlikle diziyi izleyip olaya el atmalısın:A @mrt-06 @Yiğitt @Aserat @xBUGRAx @dreamy @turkuazz @Dosi @vadikızı @Sherlock @DarkLegenD @serhatt @Bully