YS Sokağın Polisleri 23.Bölüm

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,912
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Yapım şirketi
Alder Ve Yenisu media
Sokağın Polisleri
23. Bölüm

1. **Medun ve Selen Komiser Mesajı Keşfeder**: Medun ve Selen, "Allah'ın devri sona erdi; yeni devir Tanrı Çora devri başlıyor" yazılı şok edici bir mesaj bulur. Medun, bu gizemli tanrıya inanan çetenin ne kadar acımasız olduğunu anlamaya çalışır.

2. **Vahşi Çetenin İnançları**: İnsanları menü yapan ve çorba haline getiren bu acımasız çetenin Tanrı Çora'ya taptığı ortaya çıkar. Ayrıca bu çetenin, inekleri kesen Türkleri yiyen bir Hint mafyasıyla bağlantılı olduğu anlaşılır.

3. **Ceylan'ın Babası Daha Fazla Sorun Çıkarır**: Önceki çatışmalara rağmen, Ceylan'ın babası kaos ve tehlike yaratmaya devam eder.

4. **Osman Lisede Polis Ekibinin Müdürü Olur**: Osman, lisede konuşlandırılan polis ekibinin başına geçer ve önemli bir liderlik rolüne adım atar.

5. **Ceyhan'ın Devam Eden Sorunları**: Sürekli problem yaratan Ceyhan, bu bölümde de sıkıntı çıkarmaya devam eder.

6. **Melek Başkomiser, Betüş Müdür ve Ayşe Komiser Hastanede**: Üç komiser, önceki bölümlerdeki olaylardan sonra hastaneye kaldırılmıştır ve iyileşmeye çalışmaktadır.

Baş savcı Hızır reis ve müfettiş Meryem ekibi zorlamak için yeni müdür atamak ister

7. **Okul ve AVM Yakınlarında Geçen Final Sahnesi**: Final sahnesi oldukça gerilimli. Osman, sevgilisi Adalı ile yemek yer. Onlar ayrıldıktan sonra, Osman’ın sınıf arkadaşı ve sınıf arkadaşının kız ile yemeğe gider. Aniden bir bomba keşfedilir ve sınıf arkadaşı kız arkadaşını bombanın dibinde bırakıp kaçar. Kızın ailesinin aşiret olduğu ortaya çıkar, bu durum durumu daha da karmaşık hale getirir. Bölüm, bombanın patlamasıyla sona erer
@12.Adam @Dosi @Angelica @tekin @RüzgarGülü @serhatt @12.Adam @tekin

Son düzenleme:
Reactions: tekin
güzel olmuş güzel ama kız öldümü şimdi? o arkadaşı olacak hain kızı bombanın yanında bırakıp kaçtı ya gözümden düştü resmen

bir insan kız arkadaşını bombanın yanında bırakıp kaçarmı bu nasıl erkek arkadaş olmaz olsun böylesi ?
@RüzgarGülü görüyormusun ne hainler var dünyada

Benim yaşadığım olay bu
Benim sınıf arkadaşım sevgilisini bombanın dibinde bırakıyor
Ama bomba patlamıyor bomba imha ediliyor @tekin
------

@RüzgarGülü

Değiştirdim o sahneyi bombanın patlaması ile bitirdim
anladım yani senin dediğin patlayan bomba kızın dibindeki değil başka bir bombadan bahsediyorsun tabi bomba çok olunca haliyle bizde şaşırıyoruz hangisi patladı hangisi suskun

anladım yani senin dediğin patlayan bomba kızın dibindeki değil başka bir bombadan bahsediyorsun tabi bomba çok olunca haliyle bizde şaşırıyoruz hangisi patladı hangisi suskun
Gerçekte patlamıyor benim hayalim
Gerçekte bana kötü şaka yaptılar o olaydan sonra
Çünkü sevgilisi onu terk etti
@tekin

Son düzenleme:
@emreemreu yu patlatma o beni sıralamalarda ön sıralara yazıyor

@Bully yi patlatabilirsin ama sorun olmaz
Ona ne yaparım bilmem
@emreemreu ya insanları aşlama çetesi mi
Tutuklanır mı patlar mı