YS Sokağın Polisleri 20.Bölüm

Sıra Avukat ve Ali Komiserde
Saldırıdan kurtulabilecek miler
Merak sahnesi bıraktım
@tekin

Reactions: tekin
merak sahnesi bırakman iyi olmuş o sahneyi merak eden devamını okumak zorunda kalır ?
misal şimdi @12.Adam normalde ne kadar bağırsan gelmezdi ama o merak sahnesi yüzünden koşturarak gelecektir bağlasan durmaz
İyilik Perileri Sezon finali yapacak
Pazartesi günü @tekin

tam bir kaos ortamı cezaevi? kim kime dalıyor tam çıkaramadım
belki @RüzgarGülü daha ayrıntılı izah eder anlamadığım yerleri
o beceremezse @12.Adam dan yardım alırız
Şiş havada kaldı senaryoda ben yere düşmesini bekliyorum daha

Anladığım kadarıyla bir başkomiser hapishaneyi satın almış. Hapishanede mahkumlar 2 tane polislere saldırmış tam o sırada sis havada kalmış. Büyük dövüş kaos var. Kim kime vurdu belli değil

Reactions: tekin and 12.Adam
Geldim , göz attım, kaçtım.
işte tüm bunlara sebep olan keith longun usta kaleminden çıkan merak sahnesi , o sahne olmasa sen buralara niye uğrayasın

------

şiş olayını ben hiç anlamadım zaten havada asılı kaldı öyle? sanırsın hayaletin bir yerine saplandıda biz hayaleti göremediğimiz için şişi havada takılmış gibi görüyoruz

Beni etiket etmesen konuya dahil olmazdım.

Emir moralının üstü satın aldı ceza evini
------

@RüzgarGülü

Derin konular. Ozeldne yaz sana anlatsin. Zamanında çok çapkınmıs bu @Keith Long ondan böyle kalemi sağlam
------

Emir moralının üstü satın aldı ceza evini
------

@RüzgarGülü
Emir morali gerçek ünlü degil mi ya yada bana öyle geliyor

Derin konular. Ozeldne yaz sana anlatsin. Zamanında çok çapkınmıs bu @Keith Long ondan böyle kalemi sağlam
------

Emir morali gerçek ünlü degil mi ya yada bana öyle geliyor
Tevfik moralı diyecektim Yada evrim moralı Arka Sokaklarla benzerlik olmasın diye öyle yaptım birde bir kadın karakteri kötü yapmıyım dedim @RüzgarGülü

Son düzenleme:
Tevfik moralı diyecektim Yada evrim moralı Arka Sokaklarla benzerlik olmasın diye öyle yaptım birde bir kadın karakteri kötü yapmıyım dedim @RüzgarGülü
Kötü karakterde cinsiyet ayrımı yapma bence bu seni cinsiyetçi yapar. Zaten kadınlar yönetiyor dünyayı bana göre