Sohbetin Merkezi

mrt-06

Emekli
5 Ocak 2013
87,977
48,027
1,061
Ankara
Müziklerin isimlerini düzeltmek, albümlendirmek, albümlere fotoğraf eklemek (orijinal olmadığı için tabiiki :(), birbirinin aynısı olanları silmek, sadece dinleyeceklerimi ayırmak, yeni müzikler eklemek, sesi düşük olanların sesini arttırmak, kısa olanları uzatmak...

Annem :T:

O kadar XanTier'le Hayata Merhaba derslerinden hiçbir şey kapmamışsın yani, bir an boş bıraksan yerinde sayıyosun. Gelişim yok :D
Offff hayatta böyle bir şey yapmam denk geldikçe ismini değiştirip silerim zaten gerçi hiç sildiğim konu olmadı orası ayrı. Albüme fotoğraf eklesen ne eklemsen ne zaten kilitleyip dinliyorsun ekrana mı bakıyorsun haksız mıyım? :D Bu arada cahilliği maruz gör kısaları nasıl uzatıyorsun anlamadım uzunları kısaltıyorum desen anlarım da. (b)

Ben de desem sorun olmaz demi? :A

"XanTier ile Hayata Merhaba" dersi mi? :eek: Hayattan bu kadar sıkılmış uzak birisinin bu dersi vermesi ne kadar ironik. :A

Son düzenleme:

XanTier

Moderatör
27 Kasım 2012
25,249
8,454
1,061
24
Kaer Morhen
Offff hayatta böyle şeyler yapmak için plan yapmam denk geldikçe ismini değiştirip silerim zaten gerçi hiç sildiğim şarkı olmadı daha o konu ayrı. Albüme fotoğraf eklesen ne eklemesem ne zaten kilitleyip dinliyorsun ekrana mı bakıyorsun haksız mıyım? :D Bu arada cahilliğimi maruz gör kısaları nasıl uzatıyorsun anlamadım uzunları kısaltıyorum desen anlarım da. (b)

Ben de desem sorun olmaz demi? :A

"XanTier ile Hayata Merhaba" dersi mi? :eek: Hayattan bu kadar sıkılmış uzak birinin bu dersi vermesi ne kadar ironik. :A
Valla ben bakıyorum, güzel oluyor resim olunca :D

Mevcut müziğin içinden bazı parçaları kullanarak. Birazcık ince iş, seni aşar :T:

İşte, mevcut iğrenç hayat ve insanlardan ötedeki 'Hayat'a Merhaba. :D

mrt-06

Emekli
5 Ocak 2013
87,977
48,027
1,061
Ankara
Valla ben bakıyorum, güzel oluyor resim olunca :D

Mevcut müziğin içinden bazı parçaları kullanarak. Birazcık ince iş, seni aşar :T:

İşte, mevcut iğrenç hayat ve insanlardan ötedeki 'Hayat'a Merhaba. :D
Ben müzik dinlerken hayal kuruyorum resim falan gerek yok bana yani. :D Anladım yahu içinden kesip parçanın sonuna ekliyorsun bunu yapmışlığım var. :A

O "Hayata Merhaba" olmaz ki "Hayata Elveda" olur. :A

XanTier

Moderatör
27 Kasım 2012
25,249
8,454
1,061
24
Kaer Morhen
Ben müzik dinlerken hayal kuruyorum resim falan gerek yok bana yani. :D Anladım yahu içinden kesip parçanın sonuna ekliyorsun bunu yapmışlığım var. :A

O "Hayata Merhaba" olmaz ki "Hayata Elveda" olur. :A
Tatmin oluyorum resim olunca. :D

Başlarken kolay da ince iş, o geçişleri hissettirmemek asıl meaele. Yapamazsın. :T: