M TV slhttnmtl ile Bul Bakalım - Pazartesi 18.45 | MYD TV - Yeni Yarışma

slhttnmtl

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
screenshot_20210729-213758_canva-jpg.106427

Gün geçmiyor ki forumda yeni bir yarışma daha olmasın. :A İlk olarak programın fikir babası @Mircan Saye'ye hem program için hem de teklifi bana güvenip getirdiği için teşekkür ediyorum. :bhr:

Prgrama gelecek olursak programımız 7 tane etaptan oluşuyor, bunlar:

İlk etabımız olan 'Kaç Doğru Yapacağım' etabı:

Bu etapta yarışma başlamadan önce yarışmacıya toplamda kaç etapta doğru cevaplar vereceğini tahmin etmesini isteyeceğiz. Eğer yarışmacımız bu etapta doğru tahmin yaparsa bizden tam 10 puan kazanıyor.

Sırada 2. etabımız olan 'Renkler' etabı var:

Bu etapta yarışmacının önüne kırmızı ve mavi olmak üzere 2 tane kart koyuyoruz. Eğer yarışmacı buradan bizim istediğimiz renkte kart çekmiş olursa etaba doğru cevap vermiş oluyor.

3. etabımız 'Odadan Çık' etabı:

Bu etapta yarışmacımıza 1., 2. ve 3. olmak üzere 3 tane anahtar veriyoruz ve karşısındaki kapıyı açmasını istiyoruz. Sonra da yarışmacımızdan elindeki hangi anahtar kapıyı açıyor onu tahmin etmesini istiyoruz. Burada yarışmacımızın sadece 1 tane cevap hakkı oluyor.

4. etabımız 'Mevsimler' etabı:

Bu etapta duvarımızda İlkbahar, Yaz, Sonbahar ve Kış mevsimlerinin asılı olduğu bir tablo bulunuyor ve yarışmacımıza bir oyuncu ismi veriyoruz. Sonra da yarışmacımızdan oyuncumuzun hangi mevsimin arkasında bulunduğunu soruyoruz.

5. etabımız 'Hangisinde Oynamadı' etabı:

Bu etapta 4 tane şıkkımız var, önceki etapta verdiğimiz oyuncu şıklardaki hangi dizide oynamadı onu soruyoruz.

6. Etabımız 'Say Bakalım' etabı:

Bu etapta 1'den 10'a kadar bir sayı belirleyeceğiz ve yarışmacımıza 3 tane hak vereceğiz. Yarışmacımıza hangi sayıyı istediğimizi soracağız.

7. etabımız son etabımız olan 'Büyük Final - Bonus Para' etabı:

Bu etapta da yarışmacımızın önünde 10 adet renkli kart koyuyoruz ve bu kartlarımızın arkasında 1'den 10'a kadar bir sayı yazılı oluyor. Yarışmacımız istediği rengi seçiyor ve arkasındaki puan kadar bu etaptan puan kazanıyor.

Önemli bilgiler:
- Her etabımız 10 puan değerinde olacak ve doğru cevaplar verildiği takdirde yarışmacı bizden 10 puan kazanıyor.
- Yarışmacı 7 sorudan 4 tanesine doğru cevap verirse 100.000, 5 tanesine doğru cevap verirse 250.000, 6 tanesine doğru cevap verirse 500.000, 7 tanesine de doğru cevap verirse büyük ödülümüz olan 1.000.000 TL'nin sahibi olacak
- 7. etabımız 1. etaptaki doğru sayısına dahil olmayacaktır, yani o etabı 2-6. etaplar arası (2 ve 6 dahil) vereceğiniz cevaplar ilgilendiriyor.
- Yarışmalardan önce cevaplar @Mircan Saye tarafından bana ulaştırılacaktır.
- Yarışma haftada 2 bölüm şeklinde yayınlanacaktır. Her bölüm için ayrı konu açılacaktır.

Yarışmacılarımız ve yarışacakları tarihler tablosu:

2. Bölüm781Ens9 Ağustos
3. Bölüm12.Adam11 Ağustos
4. BölümÇiğdem ve The_Erinch16 Ağustos
5. Bölümkerem18 Ağustos
6. BölümDoğan23 Ağustos
7. BölümEmre Ozansoy25 Ağustos

Yarışmaya katılmak istiyorsanız bana konu altından yazmanız yeterli, bölümlere etiketlenmek istemiyorsanız da aynı şekilde konu altından yazmanız yeterli olacaktır.

Son düzenleme:

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,997
Puanı
610
screenshot_20210729-213758_canva-jpg.106427

Gün geçmiyor ki forumda yeni bir yarışma daha olmasın. :A İlk olarak programın fikir babası @Mircan Saye'ye hem program için hem de teklifi bana güvenip getirdiği için teşekkür ediyorum. :bhr:

Prgrama gelecek olursak programımız 7 tane etaptan oluşuyor, bunlar:

İlk etabımız olan 'Kaç Doğru Yapacağım' etabı:

Bu etapta yarışma başlamadan önce yarışmacıya toplamda kaç etapta doğru cevaplar vereceğini tahmin etmesini isteyeceğiz. Eğer yarışmacımız bu etapta doğru tahmin yaparsa bizden tam 10 puan kazanıyor.

Sırada 2. etabımız olan 'Renkler' etabı var:

Bu etapta yarışmacının önüne kırmızı ve mavi olmak üzere 2 tane kart koyuyoruz. Eğer yarışmacı buradan bizim istediğimiz renkte kart çekmiş olursa etaba doğru cevap vermiş oluyor.

3. etabımız 'Odadan Çık' etabı:

Bu etapta yarışmacımıza 1., 2. ve 3. olmak üzere 3 tane anahtar veriyoruz ve karşısındaki kapıyı açmasını istiyoruz. Sonra da yarışmacımızdan elindeki hangi anahtar kapıyı açıyor onu tahmin etmesini istiyoruz. Burada yarışmacımızın sadece 1 tane cevap hakkı oluyor.

4. etabımız 'Mevsimler' etabı:

Bu etapta duvarımızda İlkbahar, Yaz, Sonbahar ve Kış mevsimlerinin asılı olduğu bir tablo bulunuyor ve yarışmacımıza bir oyuncu ismi veriyoruz. Sonra da yarışmacımızdan oyuncumuzun hangi mevsimin arkasında bulunduğunu soruyoruz.

5. etabımız 'Hangisinde Oynamadı' etabı:

Bu etapta 4 tane şıkkımız var, önceki etapta verdiğimiz oyuncu şıklardaki hangi dizide oynamadı onu soruyoruz.

6. Etabımız 'Say Bakalım' etabı:

Bu etapta 1'den 10'a kadar bir sayı belirleyeceğiz ve yarışmacımıza 3 tane hak vereceğiz. Yarışmacımıza hangi sayıyı istediğimizi soracağız.

7. etabımız son etabımız olan 'Büyük Final - Bonus Para' etabı:

Bu etapta da yarışmacımızın önünde 10 adet renkli kart koyuyoruz ve bu kartlarımızın arkasında 1'den 10'a kadar bir sayı yazılı oluyor. Yarışmacımız istediği rengi seçiyor ve arkasındaki puan kadar bu etaptan puan kazanıyor.

Önemli bilgiler:
- Her etabımız 10 puan değerinde olacak ve doğru cevaplar verildiği takdirde yarışmacı bizden 10 puan kazanıyor.
- Yarışmacı 10 sorudan 4 tanesine doğru cevap verirse 100.000, 5 tanesine doğru cevap verirse 250.000, 6 tanesine doğru cevap verirse 500.000, 7 tanesine de doğru cevap verirse büyük ödülümüz olan 1.000.000 TL'nin sahibi olacak
- 7. etabımız 1. etaptaki doğru sayısına dahil olmayacaktır, yani o etabı 2-6. etaplar arası (2 ve 6 dahil) vereceğiniz cevaplar ilgilendiriyor.
- Yarışmalardan önce cevaplar @Mircan Saye tarafından bana ulaştırılacaktır.
- Yarışma haftada 2 bölüm şeklinde yayınlanacaktır. Her bölüm için ayrı konu açılacaktır.

Yarışmaya katılmak istiyorsanız bana konu altından yazmanız yeterli, bölümlere etiketlenmek istemiyorsanız da aynı şekilde konu altından yazmanız yeterli olacaktır.

Eline sağlık konu çok güzel olmuş. Umarım bol reytingli olur. Seninle çok güzel ve eğlenceli geçeceğinden eminim.

Hayırlı olsun ilk yarışma programı sunuculuğun.:Z

• Harika
Reactions: slhttnmtl

slhttnmtl

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Eline sağlık konu çok güzel olmuş. Umarım bol reytingli olur. Seninle çok güzel ve eğlenceli geçeceğinden eminim.

Hayırlı olsun ilk yarışma programı sunuculuğun.:Z
Yeniden bana güvendiğin için çok teşekkür ederim, bakalım altından kalkabilecek miyim :A

Çok teşekkürler. :bhr:

• Harika
Reactions: STAR

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,997
Puanı
610
Yeniden bana güvendiğin için çok teşekkür ederim, bakalım altından kalkabilecek miyim :A

Çok teşekkürler. :bhr:
Altından kalkabileceğine , çok güzel sunacağından eminim.

(Artık bir özel bölümde de ben yarışmaya katılırım. Sonuçta yapımcıyım diye katılmayacak halim yokya. @Dosi ne güzel VMYM a katıldı ve büyük ödülü aldı. Darısı bana.:-))
------

İlginç bir yarışma olmuş.
Emeğinize ve düşüncenize sağlık. @slhttnmtl ve @Mircan Saye
Teşekkürler abi. :-)
------

slhttnmtl

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Altından kalkabileceğine , çok güzel sunacağından eminim.

(Artık bir özel bölümde de ben yarışmaya katılırım. Sonuçta yapımcıyım diye katılmayacak halim yokya. @Dosi ne güzel VMYM a katıldı ve büyük ödülü aldı. Darısı bana.:-))
------

Teşekkürler abi. :-)
------
Tabiki de katıl. :A Hatta tek seferlik bir sunucu bulabilirsem aralarda bir bölüme ben bile katılmak istiyorum. :A
------

İlginç bir yarışma olmuş.
Emeğinize ve düşüncenize sağlık. @slhttnmtl ve @Mircan Saye
Teşekkürler abi. :bhr:

• Harika
Reactions: STAR and The_Erinch

slhttnmtl

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
@cehennet ocağıma incir ağacı dikti, sinek avlıyoruz. :A Başvurularımız hala açık tabi ki!!! :A (bunu sanırım milyon kez yazıcam :A)

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,997
Puanı
610
Bir ara okurum :A kolay gelsin ve hayırlı olsun @slhttnmtl @Mircan Saye
Seyirci olurum :A
Teşekkürler sayın seyircimiz @Dosi :-)
------

Teşekkürler abla. Yarışmacı olarak katılmak istermisin?
------

Emeğinize sağlık @slhttnmtl @Mircan Saye etaplı olması yarışmaya farklılık katmış.
Teşekkürler. Evet etaplı olması tekdüzelikten kurtardı yarışmayı . :-)
------

Ben staranın @Mircan Saye olduğunu unutmuşum veya bilmiyordum bugün öğrendim bu konuyla :A
Yeniden memnun oldum. :-) @Gerekli24

• Beğendim
  • Güldürdün
Reactions: Gerekli24 and Dosi

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Hayırlı olsun @slhttnmtl @Mircan Saye. Yarışmayı okudum ama tam anlamadım. Biri yarışsın daha iyi anlarız herhalde. :A

Bu arada ben de senin Staran olduğunu yeni öğrendim @Mircan Saye . Ben seni yeni üye sanıyordum. :DForuma ilk geldiğimde senin bir hikayeni okumuştum. İntihar etmek isteyen hasta bir yaşlı adam ile kaçırılan bir genç kızın hikayesi idi sanırım. :A İlk bölümünü okuyup devamını takip edememiştim.

• Beğendim
  • Harika
Reactions: slhttnmtl and STAR