M TV slhttnmtl ile Bul Bakalım - Pazartesi 18.45 | MYD TV - Yeni Yarışma

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,979
Puanı
610
Hayırlı olsun @slhttnmtl @Mircan Saye. Yarışmayı okudum ama tam anlamadım. Biri yarışsın daha iyi anlarız herhalde. :A

Bu arada ben de senin Staran olduğunu yeni öğrendim @Mircan Saye . Ben seni yeni üye sanıyordum. :DForuma ilk geldiğimde senin bir hikayeni okumuştum. İntihar etmek isteyen hasta bir yaşlı adam ile kaçırılan bir genç kızın hikayesi idi sanırım. :A İlk bölümünü okuyup devamını takip edememiştim.
Teşekkür ederim. İstersen ilk yarışmacı sen ol 1. Bölüm Onur konuğumuz olursun. Güzel bir yarışma olacak hem bizim büyük ödülümüz 1.000.000 tl bence katıl belki VMYM dan alamadığın parayı burdam alırsın ben sana güveniyorum.

Evet 12 bölüm süren bir hikayeydi. İstersen devamını da okuyabilirsin. Hem yorumunuda öğrenmiş olurum.:-)

Burdan tüm bölümlere ulaşabilirsin.

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Teşekkür ederim. İstersen ilk yarışmacı sen ol 1. Bölüm Onur konuğumuz olursun. Güzel bir yarışma olacak hem bizim büyük ödülümüz 1.000.000 tl bence katıl belki VMYM dan alamadığın parayı burdam alırsın ben sana güveniyorum.

Evet 12 bölüm süren bir hikayeydi. İstersen devamını da okuyabilirsin. Hem yorumunuda öğrenmiş olurum.:-)

Burdan tüm bölümlere ulaşabilirsin.

VMYM ' da da ilk yarışmacı bendim ve düşük bir miktarla ayrıldım. :A Yarışmayı tam kavramadan ilk yarışmacı olursam %100 buradan da düşük miktarla ayrılırım. :D O yüzden ilk önden birileri yarışsın sonra ben de seve seve yarışırım tabii ki.

Hikayeni de müsait bir zamanda takip etmeye çalışacağım, teşekkür ederim. :)

• Beğendim
Reactions: STAR

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,979
Puanı
610
VMYM ' da da ilk yarışmacı bendim ve düşük bir miktarla ayrıldım. :A Yarışmayı tam kavramadan ilk yarışmacı olursam %100 buradan da düşük miktarla ayrılırım. :D O yüzden ilk önden birileri yarışsın sonra ben de seve seve yarışırım tabii ki.

Hikayeni de müsait bir zamanda takip etmeye çalışacağım, teşekkür ederim. :)
Tamam o zaman teşekkürler umarım bizden yüksek bir miktarla ayrılırsın. (Bizde cimri hamdi yok rahat ol.:-) @Dosi , @xdragxx @Tolstoyevski

• Güldürdün
Reactions: Dosi and Cervantes

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,979
Puanı
610
  • Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,979
Puanı
610

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,979
Puanı
610
@Mircan Saye @slhttnmtl Ufak tavsiyem, sanal bir kullanıcı ile yarışma örneği yaparsanız kısa şekilde bence herkese çok iyi olacaktır.
Yoksa destek vermek, katkı yapmak istiyorum. Ama gerçekten karışık duruyor ilk anda.
Haklısın aslında abi dıştan karışık duruyor olabilir ama yarışırken hiç öyle olmayacak. Bir kişiyi bulsak ilk bölüme güzel olacak aslında. İlk bölüme ben katılayım izleyiciler nasıl olduğu hakkında bilgi edinmiş olurlar:-)

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: Angelica

slhttnmtl

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
@Mircan Saye @slhttnmtl Ufak tavsiyem, sanal bir kullanıcı ile yarışma örneği yaparsanız kısa şekilde bence herkese çok iyi olacaktır.
Yoksa destek vermek, katkı yapmak istiyorum. Ama gerçekten karışık duruyor ilk anda.
Aslında pek zor değil ben ilk okuduğumda hemen kapmıştım ama pek anlaşılmadı. :A Kısa bir süre içerisinde halletmeye çalışacağız.
------

Programınız hayırlı olsun fırsat buldukça ben de bakmaya çalışırım :Z @Mircan Saye @slhttnmtl
Çok teşekkürler :bhr:
------

Formatımız pek anlaşılmadığı için ilk bölümde @Mircan Saye bizimle yarışacak. Bu sefer cevapları ben hazırlayacağım. :A

Yarışma herhangi bir aksilik çıkmazsa pazartesi 19.45'te başlıyor!

Son düzenleme:

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,979
Puanı
610
Aslında pek zor değil ben ilk okuduğumda hemen kapmıştım ama pek anlaşılmadı. :A Kısa bir süre içerisinde halletmeye çalışacağız.
------

Çok teşekkürler :bhr:
------

Formatımız pek anlaşılmadığı için ilk bölümde @Mircan Saye bizimle yarışacak. Bu sefer cevapları ben hazırlayacağım. :A

Yarışma herhangi bir aksilik çıkmazsa pazartesi 19.45'te başlıyor!
İlk bölümüne ben konuk oluyorum. Teşekkürler @slhttnmtl . Umarım 1.000.000 tl ile ayrılırım.

slhttnmtl

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
İlk bölüm afişimiz hazır. :Z

IMG_20210730_190233.jpg

slhttnmtl

Konu Sahibi
Favori Üye