Slhttnmtl 5000 ler Kulübünde!

Angelica

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,096
Puanı
1,060
Foruma 1 yıl önce üye olup kısa sürede kendisini sevdiren üyemiz @slhttnmtl 5000 ler kulübünde.kendisini tebrik ediyor,Nice mesajlara diyoruz tebriklerr :D kendi adıma onu tanımaktan mutluluk duyduğumu belirtmek isterim nice mesajlara :D

1200px-Sefirin_Kızı.jpg
Denizli’de-ne-yenir.jpg

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
@slhttnmtl tebrikler :Z
Bana iki şey hatırlatıyorsun. Biri Stockholm, diğeri de beni yanlışlıkla göz ardı etmen :F (ilk muhabbet silinen bir anket konusunda olmuştu ve bu mevzuyu konuşmuştuk :A )

Kısa zamanda iyi kaynaştın herkesle. 1 senelik üye gibi görünsende aslında çok olmadı aktif olman.

Hediyemde başkentimizden gelsin :A
bakgr.png

Ve İsveçli Helena'dan :Z

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Güzel dileklerin ve hediyen için çok teşekkürler. :bhr:

Tebrik ederim. Nice güzel forumlara.
Güzel dileklerin için çok teşekkürler. :bhr:

@slhttnmtl tebrikler :Z
Bana iki şey hatırlatıyorsun. Biri Stockholm, diğeri de beni yanlışlıkla göz ardı etmen :F (ilk muhabbet silinen bir anket konusunda olmuştu ve bu mevzuyu konuşmuştuk :A )

Kısa zamanda iyi kaynaştın herkesle. 1 senelik üye gibi görünsende aslında çok olmadı aktif olman.

Hediyemde başkentimizden gelsin :AEkli dosyayı görüntüle 94608

Ve İsveçli Helena'dan :Z

Çok teşekkürler evet ikisinin de beni hatırlattığını biliyorum. :A

Fotoğraf çok güzel şarkıyı da en kısa zamanda dinleyeceğim. :Z
Şarkının yaklaşık 3 dakikasını dinledim şarkı çok güzel ve enerjik bundan sonra dinlerim tek sıkıntı arkadaki fon müziğinin sesi çok yüksek olduğundan Helena'nın sesi çok gelmiyor ama sıkıntı değil. :Z

Son düzenleme:

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Foruma 1 yıl önce üye olup kısa sürede kendisini sevdiren üyemiz @slhttnmtl 5000 ler kulübünde.kendisini tebrik ediyor,Nice mesajlara diyoruz tebriklerr :D kendi adıma onu tanımaktan mutluluk duyduğumu belirtmek isterim nice mesajlara :D

Ekli dosyayı görüntüle 94601Ekli dosyayı görüntüle 94602
Çok teşekkürler abla seni tanımak beni de çok mutlu etti. :bhr: hediyelerini çok beğendim ama ne hikmetse şu horozu daha önce hiç görmemiştim, nerede olduğunu araştırıyım bir. :A

• Güldürdün
Reactions: Angelica