Sizce Hangisi Daha İyi Oyuncu: Leonardo Di Caprio mu Brad Pitt mi?

Leonardo Di Caprio mu Brad Pitt mi?

• Brad Pitt

• Leonardo Di Caprio

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Leo nun isminin fazla çıkmasında ki 2 ana film ; Titanic ve Bilimkurgu başyapıtı Başlangıç.
Filmerin etkisi fazla bence.

Ama ben Brad Pitt dedim. İkisininde birçok filmini izledim ama Brad Pitti oyunculuk konusunda daha güçlü buluyorum.

Oyunculuk olarak Leonardo Dicaprio'nun Brad Pitt'ten önde olduğu gerçeğini kimse tartışamaz... 1993 Gilbert Grape filminden başlayarak şu güne kadar adamın oynadığı (aradaki 2 3 film hariç, onları da izlemedim belki onlarda bile iyidir...) tüm filmlerde ne kadar muazzam performans sergilediğini görebilirsiniz. Leo'nun kendi filmleri arasında performans sıralaması yaparken ne kadar zorlandığımı ben bilirim. Bu kadar muazzam bir filmografi sinema tarihi boyunca kolay kolay gelmeyecektir diye düşünüyorum. Çocukluktan başlayıp, gençlik ve olgunluk yıllarına kadar hepsinde çok muazzam filmlerde oynayan ve hepsinde baş rol oynayıp adından söz ettiren bir adamdan bahsediyoruz...

Brad Pitt de bir üstat gerçekten çok çok kaliteli bir oyuncu ama Leo ile kıyas kabul etmez yani. Çok fazla vasat filmde oynadı Brad Pitt. Rollerde seçici olsaydı ve film seçimlerini Leo gibi ustaca ayarlasaydı o da aynı düzeyde parlak bir kariyere sahip olabilirdi. Yine de yetenek olarak aralarında elbette uçurum yok ama Leo filmografisiyle ve performansıyla önde oluyor son raddede...

Son düzenleme:
Reactions: 12.Adam and xdragxx
İkisi de çok iyi oyuncular ve sinemanın son 20-25 yılına damga vurdular. Fakat oyunculuk konusunda Leonardo DiCaprio çok başka bir seviyede. Hem filmografisi sinema tarihinin en iyi filmografilerinden biri hem de bu filmlerde gösterdiği muazzam performanslar var.

Reactions: 12.Adam and xdragxx
Kaliteden anlamıyor insanlar yapacak bi şey yok