Sizce Hangisi Daha İyi Oyuncu: Leonardo Di Caprio mu Brad Pitt mi?

Leonardo Di Caprio mu Brad Pitt mi?

• Brad Pitt

• Leonardo Di Caprio

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
LEONARDO DI CAPRIO bir tık daha iyi.

Konuya baktım, konuyu açana baktım, anketin kapanış tarihine baktım ve şu soruyu görünce hangisi sizce OYUNCULUK YETENEĞİ olarak daha iyi? bi garipsedim her haliyle

Reactions: Tolstoyevski
Konuya baktım, konuyu açana baktım, anketin kapanış tarihine baktım ve şu soruyu görünce hangisi sizce OYUNCULUK YETENEĞİ olarak daha iyi? bi garipsedim her haliyle
Hangisi daha yakışıklı diye mi sormamı beklerdin 😱

Reactions: Dosi
İki oyuncuyuda beğeniyorum ben ikiside birbirden iyi oyuncular o yüzden ankete oy vermicem ben
ikiside diyorum

O da Brad Pitt'e oy vermeyebilir. Emin değilim

İkisini de tanıyorum. Ama yine yabancı oyuncularda cahil sayılırım. O yüzden oy kullanmayacağım.

Bu anketin açılması bir ayıptır @Tolstoyevski aynı zamanda benim hakkında dediklerin daha da ayıptır @Dosi

Zaten Tolsto hocam oyunculuk yeteneği olarak diye üstüne bastırarak belirtmişsss. Yakışıklılık konusu zaten tartışmaya bile açılamaz.
Ama bugün ankette Brad Pitt'in fark yediğini görünce kahroluyorum, Brad Pitt'in oyunculuğuna saygı duymuyorsunuz inanamıyorumssss.

Benim için soru bile değil tabii ki Brad Pitti. Ortak filmlerinde de gördüğümüz gibi Brad Pitt Leo'dan daha az sahnesi olmasına rağmen filmin kahramanıydı. Sadece Fight Club'ı izlemiş olsam bile bu soruyu cevaplamam için yeterdi.

Ben ne dedim şimdi? 😱
Yakışıklılık meselesi ile alakalı aklımdan birşey geçmedi bile:S
Seninle yerli oyuncular hakkında konuşurken düşündüğümün aksi durum çıkınca burda da yanılabileceğime deyindim. Olayı çok farklı yere çekmişsin.
Fight Club filmini çok sevdiğini biliyorum ama Leo'nun filmleri veya oyunculuğu ile alakalı hiç muhabbettimiz olmadı haliyle hangisinin oyunculuğunu daha çok beğendiğini bilmiyorum oyüzden emin olamam dedim

Reactions: xdragxx
Yakışıklılığı senin için demedim genel dedimssss.
Sori ama Fight Club en sevdiğim filmse sebebi de Brad Pitt reistir doğal olarak
Leo'nun filmlerini de severim ama hiçbir filmine hayran olmadımsssss belki o filmlerde Leo yerine kral Pitt olsa Fight Club gibi hayranı olduğum film olabilirdi

Reactions: Dosi