Klasik Six Feet Under - 5. Sezon Yorumları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Six-Feet-Under.jpg

2001-2005 yılları arasında yayınlanan ve HBO'nun televizyon dünyasına armağan ettiği en önemli dizilerden biri olan Six Feet Under, Fav10'da yeniden hayat buluyor!

Six Feet Under HBO tarafından yapılmış bir televizyon dizisidir. Dizinin 63. ve son bölümünün yayın tarihi 1 Temmuz 2007'dir. American Beauty’nin senaristi Alan Ball’ın senaryosunu yazdığı dizi, bir cenaze evi işleten ve bu evde yaşayan Fisher ailesinin yaşantılarına dair bir kara mizahtır. 2003 yılında En İyi Drama Dizisi dalında Altın Küre ödülü alan yapım, 2005 yılında 5. sezonuyla ekranlara veda etmiştir.

Diziyi İzleyen Ekibimiz:

Dizinin beşinci sezonu ile alakalı tüm yorumlarınızı bu başlıktan yapabilirsiniz...

Önemli Not:
Dizi hakkında spoiler butonu kullanmadan spoiler vermek yasaktır, bu kurala uymayanlar forumdan uzaklaştırılacaktır. Spoiler butonu kullanmadan önce de hangi bölüme dair spoiler içerdiği, kitap veya diğer kaynaklardan spoiler içeriyorsa belirtilmelidir.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
İçim buruldu bi an :(

Moderatörün son düzenlenenleri:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
son sezonu ağırdan almak lazım diyordu @Forumdash ben yapabilirsem hızlı izleyeceğim fazla dizi birikti :)
downton a daha başlayamadım :)

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
vay anasını final sezonuna geldik. :( duygulanmamak elde değil

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
5x1
Ziyadesiyle sıkıcı bir başlangıç oldu :D
George garibim baya kötü olmuş. :( Üzüldüm bu haline.
Brenda'nın Lisa ile olan sahnesi çok iyiydi. Düğün gününde çocuğunu kaybetmesi de kaderin bir cilvesi olsa gerek.
David'in kiralık anneleri hayal ettiği sahe de çok iyiydi :X
-7.5'tan- 8/10

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Evet yeni diziler sıkıştırdılar:( ORange gibi haftada 2 bölümü peşpeşe izlerim:) O gün de film günlerim olan pazar olur muhtemelen :X
bayram çarptı :) misafirdi ziyaretti şuydu buydu kendime gelemedim dizilerde filmlerde kaldı öyle yarın toparlarım durumu :)

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
5x2
Ya dejavu yaşadım ya da bölümün başındaki ölüm şekli daha önce de kullanılmıştı (b)
David'in rüyası ibretlikti. İfadeleri güldürdü :D
Nate'in arkadaşı sübyancı çıktı.ss
Billy boşalmak uğruna ilaçlarını almayı bıraktı delirecek yine :(
8/10

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
@Harunnn60 a ettiğim beddua bana döndü ne güzel modemin kopmuş izleyemiyorsun dedim artık bende teklemeye başladım :)
Hep bu TTnet zımpırtısı yüzünden :bağır: Geçen ayda bana oluyordu.Aradım yarın sabahı kapıya geldi adam, telefon kablosundaymış sorun:T: Sonra gene gitmeye başladi bi daha aradım bu sefer eve gelmediler ama şebekesinden bişey yaptılar. Hani şu yeni yasa olayları filan vardı yaa o olaylar mı oluyor herkese? Takip mi ediliyoruz??? @beyazsoy yeri değil ama al sana bi komplo daha :F

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Hep bu TTnet zımpırtısı yüzünden :bağır: Geçen ayda bana oluyordu.Aradım yarın sabahı kapıya geldi adam, telefon kablosundaymış sorun:T: Sonra gene gitmeye başladi bi daha aradım bu sefer eve gelmediler ama şebekesinden bişey yaptılar. Hani şu yeni yasa olayları filan vardı yaa o olaylar mı oluyor herkese? Takip mi ediliyoruz??? @beyazsoy yeri değil ama al sana bi komplo daha :F
Seni niye takip etsinler yahuu)) ayrıca yeni yasayı iptal etti anayasa mahkemesi

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
bende sorun modem kaynaklı değil zamanla alakalı :)

yinede bügün üç dizi devirmişim :)
the strain, the floş:) ve de red band society ..

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060