Sivasspor - Fenerbahçe | 2019 - 2020 Sezonu 15. Hafta Maçı | Yorum ve Sohbet Konusu

emreemreu

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,262
Puanı
1,060
90+5 olmuş ne gerek var kırmızı yemeye. Haftaya Beşiktaş maçı da var. Kötü oldu bu kırmızı kartlar. Sivasspor'u tebrik ederim, çok iyi oynadılar, Samassa mükemmel bir kaleci.

Eşit: Hafta içi İstanbulspor maçında cezaları biter galiba. :D

Son düzenleme:

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
90+5 olmuş ne gerek var kırmızı yemeye. Haftaya Beşiktaş maçı da var. Kötü oldu bu kırmızı kartlar. Sivasspor'u tebrik ederim, çok iyi oynadılar, Samassa mükemmel bir kaleci.
Çok faul yaptı sivas
Ona delirdiler
Ersun yanala bu taktikten bahsettim
Bu taktikte olmaz dendi
Demekti oluyormus
Ben bu taktikle futbolda ikinci oldum
Ben matematiğin tersi derim bu taktiğe @emreemreu

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Şampiyon için kolay bir galibiyet olmuş :A Tebrikler Yiğidolar...

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Deplasmanda maç kazanamazsak şampiyon falan olamayız... Malesef bitiricilik ve son vuruşlarda ciddi problemlerimiz var... Ersun oyuna doğru müdahele edemiyor..Isla tamamen bir çöp...... Sivası gerçekten tebrik ediyorum....Bursadan sonra bir Anadolu takımı daha neden şampiyon olmasın ki tabi 2.devre önünü kesmezseler...

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Deplasmanda maç kazanamazsak şampiyon falan olamayız... Malesef bitiricilik ve son vuruşlarda ciddi problemlerimiz var... Ersun oyuna doğru müdahele edemiyor..Isla tamamen bir çöp...... Sivası gerçekten tebrik ediyorum....Bursadan sonra bir Anadolu takımı daha neden şampiyon olmasın ki tabi 2.devre önünü kesmezseler...
Gençlerbirliği önlerini keser

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Ersun hocayı çok severim ama galiba onun için de yolun sonu geldi. Bu kadronun bu kadar kötü futbol oynamasında başka sebep bulmakta zorlanıyorum. Sir Kocaman yeniden gündeme gelmesin de...

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Ersun hocayı çok severim ama galiba onun için de yolun sonu geldi. Bu kadronun bu kadar kötü futbol oynamasında başka sebep bulmakta zorlanıyorum. Sir Kocaman yeniden gündeme gelmesin de...
Bunu bilerek yapıyorlar
Benim çocukluktan arkadaşım kongre üyesi Fenerde
Anlaşma bitiyor
1.5 yıllıktı anlaşmaydı
Futbolcularin korkucagi biri lazım
Şu anda deplasmanda nasıl oynanır
Çok sert oynayacaksın karşı rakip kırmızi kart görecek sinirlenip

emreemreu

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,262
Puanı
1,060

Aykut Kocaman da baya kötü gidiyor bu sezon. Bu kadar kötü olduğu bir zamanda geri döneceğini düşünmüyorum. Çok kötü bir gidişat olmadığı takdir de sezon sonunu görür Ersun Hoca. :)

Devre arasında sol bek transferi şart. Dirar'ı sağ bekte oynatmalı artık. :) Ozan Tufan'ı da sağ kanatta oynatmaktan vazgeçmeli Ersun Hoca artık. Emre'yi kesmek istemiyor ama özellikle deplasman maçlarında kesmeli bence, 60. dakikalara doğru hamle oyuncusu olarak kullanabilir. :)

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Aykut Kocaman da baya kötü gidiyor bu sezon. Bu kadar kötü olduğu bir zamanda geri döneceğini düşünmüyorum. Çok kötü bir gidişat olmadığı takdir de sezon sonunu görür Ersun Hoca. :)

Devre arasında sol bek transferi şart. Dirar'ı sağ bekte oynatmalı artık. :) Ozan Tufan'ı da sağ kanatta oynatmaktan vazgeçmeli Ersun Hoca artık. Emre'yi kesmek istemiyor ama özellikle deplasman maçlarında kesmeli bence, 60. dakikalara doğru hamle oyuncusu olarak kullanabilir. :)
Bence bir korkutmalı takımı
Yilmaz vuralin geldiğini gördüm rüyada

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Max Kruse takımın en iyilerinden biriyken bir anda en kötüye evrildi. Bunun olacağını benim gibi çoğu insan da tahmin etmiştir zaten. O saç ile futbol oy-na-ya-maz-sın. O saç "Ben alem yapmaya, karı-kız peşinde koşmaya geldim. Ben futbol oynamaya değil, para ezmeye geldim." saçı. Şaka yapmıyorum, saçı yüzünden bu halde. Ondan artık bir fayda beklemenin anlamı yok.

Vedat Muriki'nin tepkisi çok yerindeydi. Saygımı kazandı.

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Max Kruse takımın en iyilerinden biriyken bir anda en kötüye evrildi. Bunun olacağını benim gibi çoğu insan da tahmin etmiştir zaten. O saç ile futbol oy-na-ya-maz-sın. O saç "Ben alem yapmaya, karı-kız peşinde koşmaya geldim. Ben futbol oynamaya değil, para ezmeye geldim." saçı. Şaka yapmıyorum, saçı yüzünden bu halde. Ondan artık bir fayda beklemenin anlamı yok.

Vedat Muriki'nin tepkisi çok yerindeydi. Saygımı kazandı.
Fenerbahçenin oyuncuların hepsine tekme tokat atılmalı @DarkLegenD