Sivasspor-Başakşehir Maçı Yorumları | 03.05.19

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ve biteer. Teyzeleri ait olduğu yere alalım :A @Dosi

DisloyalPreciousBug-size_restricted.gif

• Güldürdün
Reactions: Dosi

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Beşiktaş’ı yenersek tekrardan lideriz! Allahu akbaar! Hem Beşiktaş’ı yenme hem lider olma keyfi tek bir maçta elimize geçiyor :Z
Konyaspor'u yenemeyen takımın taraftarı maç sonu açıklamaları ile gündeme damga vurdu!

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Konyaspor'u yenemeyen takımın taraftarı maç sonu açıklamaları ile gündeme damga vurdu!
Yalnız Konya’yı deplasmanda Beşiktaş da yenemedi :A Deplasmandaki Galatasaray ile Arena’daki Galatasaray’ı bir tutarsan, üzülen taraf sen olabilirsin biliyorsun...

• Güldürdün
Reactions: DarkLegenD

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Yalnız Konya’yı deplasmanda Beşiktaş da yenemedi :ADeplasmandaki Galatasaray ile Arena’daki Galatasaray’ı bir tutarsan, üzülen taraf sen olabilirsin biliyorsun...
Formsuz zamanlarımıza denk gelmişlerdir canım. :A:A Pazar günü beraberlik hariç hangi sonuç çıkarsa çıksın mutlu olacağım için üzülme ihtimalim az. :A

• Güldürdün

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Bende gol var sandım :A Beşiktaş Gs'yi yener ve BJK sürpriz yapar :A

Çok şükür beklenen zehirli ok geldi, @bazinga zaten tüm sezon attığı zehirli oklarla Galatasaray’ı zirvede tuttu bu saatten sonra değiştirebileceği bir şey olmaz yalandan Galatasaray’ı destekliyorum yazsa bile gönlü Beşiktaş’tan yana olduğu için 22 hepimize hayırlı olsun. :A

@MasacRE @Maskeli Fedai

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
O biraz zor be, Fener'e şansımız tutmuyor olabilir ama Bjk'yi ezer geçeriz :A
@Tolstoyevski o mesajıma niye harika attı? :eek:
Galatayı benmi destekliyorum demişim? :eek:
Bu mesajdanda birşey anlamadım :F
Çok şükür beklenen zehirli ok geldi, @bazinga zaten tüm sezon attığı zehirli oklarla Galatasaray’ı zirvede tuttu bu saatten sonra değiştirebileceği bir şey olmaz yalandan Galatasaray’ı destekliyorum yazsa bile gönlü Beşiktaş’tan yana olduğu için 22 hepimize hayırlı olsun. :A

@MasacRE @Maskeli Fedai

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
@Tolstoyevski o mesajıma niye harika attı? :eek:
Galatayı benmi destekliyorum demişim? :eek:
Bu mesajdanda birşey anlamadım :F
Siz bizim rakipleri destekledikçe Gs kazanıyor, onu demek istemiş herhalde :A

Fenerbahçe lanetine uğradığınız için siz kimi “gönülden” destekliyorsanız yerle bir oluyorlar, kendinizi kümede bulduğunuz yetmezmiş gibi haftalarca Fener’den çok desteklediğiniz Başakşehir de sizin desteklerinizle yer bir oldu. Başakşehir kulübü ilk kez Rize maçı öncesinde “Sadece Başakşehirliler ve fenerbahce taraftarları bilet alabilir” diye duyurduğundan beri kazanamadı ve sizin 10’larca haftadır tek umudunuz olan Akpil nihayet tükendi. :A

Çok şükür ki Başakşehirden umudu yitirince Beşiktaş’a geçtiniz. Ama durmak yok, ondan sonra da seneye şampiyonlar ligi rakiplerimizi desteklemeye devam edin. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Fenerbahçe lanetine uğradığınız için siz kimi “gönülden” destekliyorsanız yerle bir oluyorlar, kendinizi kümede bulduğunuz yetmezmiş gibi haftalarca Fener’den çok desteklediğiniz Başakşehir de sizin desteklerinizle yer bir oldu. Başakşehir kulübü ilk kez Rize maçı öncesinde “Sadece Başakşehirliler ve fenerbahce taraftarları bilet alabilir” diye duyurduğundan beri kazanamadı ve sizin 10’larca haftadır tek umudunuz olan Akpil nihayet tükendi. :A

Çok şükür ki Başakşehirden umudu yitirince Beşiktaş’a geçtiniz. Ama durmak yok, ondan sonra da seneye şampiyonlar ligi rakiplerimizi desteklemeye devam edin. :A
Ben sana taaaaaaa en başindan beri Fenerin kümeye düşme beklentine değilde BJK'ye odaklan. Sizi geçebilir demiştim ve ozaman aranızda puan farkı vardı.
Başakşehir şampiyon olacak ama gönlüm Bjk'den yana :A Onun bukadar yaklaşacağını tahmin etmiyordum :A
Yurt dışına karşı olan maçlarda herzaman tercihim Türk Takımları. Kendinle karıştırma ;)

• Harika

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Ben sana taaaaaaa en başindan beri Fenerin kümeye düşme beklentine değilde BJK'ye odaklan. Sizi geçebilir demiştim ve ozaman aranızda puan farkı vardı.
Başakşehir şampiyon olacak ama gönlüm Bjk'den yana:A Onun bukadar yaklaşacağını tahmin etmiyordum :A
Yurt dışına karşı olan maçlarda herzaman tercihim Türk Takımları. Kendinle karıştırma ;)
tumblr_nxehvbsPhy1udqbqpo9_1280.png