Sipahi'de Yönetmen Değişikliği! | Show TV

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,935
Puanı
1,061
sipahi.jpg

Show TV'nin yeni dizisi Sipahi'de sürpriz değişiklik!

Yapımcılığını CNP Film'in üstlendiği, başrollerini Kaan Yıldırım, Özge Gürel ve Kerem Alışık'ın paylaştığı yapımın üç haftadır üst üste düşen reytinglerinin faturası yönetmene kesildi. Hakan İnan'ın yapım şirketiyle karşılıklı anlaşarak yollarını ayırdığı öğrenilen dizinin yönetmenliğini bundan sonra Doğan Ümit Karaca üstlenecek.

Sipahi, yeni bölümleriyle her Pazartesi 20.00'de Show TV'de!

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,165
Puanı
410
Hayat Bugün gibi 8 bölümde biter, gelecek hafta Yasak Elma, Ömer ve Bir Küçük Gün Işığı gelince AB'si 1'e inecek muhtemelen...

• Beğendim
Reactions: Aserat

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Bu dizinin yerine önünde sonunda Aile gelecek zaten, Ay Yapım yeterince boş bıraktı pazartesi gününü. Gereksiz çaba harcamalarına gerek yok o yüzden. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,147
Puanı
1,060
İşin en önemli kısmı senaryo değil mi? Yönetmenden ziyade Ben bazı karakterleri yeterli bulmadım. Sosyal medyanın aksine başroller değil ama.

Bir dizinin tutmasında senaryo, bütçe, başroller, oyuncu kadrosu, yönetmen, kurgu, efektler, pazarlama ve yayınlandığı kanalı dikkate alırsak hangisi % kaç etkilidir?

Yorumunu görmesem bende senaryo diyecektim güzel yazılıyor ama başrollerde iyi sadece diziye daha çok aksiyon katmaları gerek aksiyon olduğu zaman yükseliyor bence

• Beğendim
Reactions: Mehmet Can

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,338
Puanı
1,060
Bu dizinin yerine önünde sonunda Aile gelecek zaten, Ay Yapım yeterince boş bıraktı pazartesi gününü. Gereksiz çaba harcamalarına gerek yok o yüzden. :A
İçerde , < . . . > , dizinin içindeki geçen bir söz. "AİLE HERŞEYDİR". :A
Çok mu çok oluyoruz mavi.

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,158
Puanı
1,061
Aslinda özünde iyi düsünülmüs bir dizi ama bu degisim bile kurtaramayacak artik. Gecmis olsun simdiden, cok yakinda final haberi gelir.