'Sipahi' Final Yapıyor! | Show TV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
etc6b96.jpg

Show TV'nin yeni dizisi ´Sipahi' final yapıyor!

Yapımcılığını CNP Film'in üstlendiği,, senaryosunu Ali Doğançay'ın kaleme aldığı; Kaan Yıldırım, Özge Gürel ve Kerem Alışık'ın başrolünü paylaştığı dizi ile ilgili sürpriz bir gelişme yaşandı.

Daha önce 13. bölüme kadar devam edeceği konuşulan dizinin bugün alınan karar ile birlikte gelecek hafta (30 Ocak Pazartesi) yayınlanacak olan 8. bölümüyle ekran macerasını sonlandıracağı öğrenildi.

Sipahi, final bölümüyle pazartesi 20.00'de Show TV'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

Vega

Üye
Reaksiyon puanı
114
Puanı
54
Beklenen haber. Bu reytinglerle 13’e tamamlaması zordu zaten.

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
Teşkilattan daha kaliteli yapımdı ama kanal yanlış show tv her zamanki gibi dizisine sahip olmadı.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
özge gürel ve neva seçimleri kötü daha doğrusu kadın karakterler fazla romantik isimler
Özge Gürel ne kadar iyi bir oyuncu olsa da bu dizide hiç olmadı, o yüzden katılıyorum ama Neva karakterini canlandıran Başak Gümilcinelioğlu için fazlasıyla iyi yorumlar yapılıyordu, onu bilemedim.

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
Özge Gürel ne kadar iyi bir oyuncu olsa da bu dizide hiç olmadı, o yüzden katılıyorum ama Neva karakterini canlandıran Başak Gümilcinelioğlu için fazlasıyla iyi yorumlar yapılıyordu, onu bilemedim.
şimdi kadının hikayesini hiç bilmeden direk kadını dövüşçü olarak tanıdık bir alt hikayesine giriyorlardı ama çok geç kaldılar öbürünün aile problemleri diğerinin kızının halleri vs çok abesti direk mit tarafına yoğunlaşsalardı belkide böyle olmazdı