eTV Sinevizyon - 2. Bölüm | Yeni Bölüm

mesmeso

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
9,634
Puanı
860

Yeni bölümümüze hepiniz hoşgeldiniz. Lafı uzatmadan bence direkt haberlere geçelim. Bu hafta sinema dünyasında haberlerden çok yayınlanan fragmanlar konuşuldu. İlk olarak bu haftanın en dikkat çeken haberini sizlerle paylaşıyorum;

• Steven Spielberg'in Yeni Filmi "The Post"tan İlk Kare Geldi!

Usta yönetmen Spielberg ile Tom Hanks'ı tekrardan bir araya gelen yapımda bu ikiliye Meryl Streep eşlik ediyor. İkili gazeteci rolünde karşımıza geleceği filmin kadrosunda Alison Brie, Carrie Coon, David Cross, Bruce Greenwood, Pat Healy, Tracy Letts, Bob Odenkirk, Sarah Paulson, Jesse Plemons, Matthew Rhys, Michael Stuhlbarg, Bradley Whitford ve Zach Woods da yer alıyor. Film ülkemizde 8 Ocak'ta vizyona girecek.

Şimdi ise bu hafta yayınlanan fragmanlar ve kliplere göz atalım;

• Poyraz Karayel: Küresel Sermaye'den teaser videosu ve afiş geldi.

• Özge Özpirinçci ve Buğra Gülsoy'un başrolünde yer aldığı Acı Tatlı Ekşi'nin afişi ve teaserı yayımlandı.

• Margot Robbie'li "I, Tonya"dan yeni fragman ve afiş yayımlandı.

• Mutluluk Zamanı'ndan romantik bir video yayımlandı.

Şimdi ise sizi haftanın filmi ile baş başa bırakıyorum;

Testere: Jigsaw Efsanesi

2004 yılında başlayan Testere efsanesi 2010 yılında ekrana gelen 7. filmiyle sona ermişti. Ancak sürpriz bir karar sonra 7 sene sonra yeni bir film ile karşımıza çıkıyorlar. Öldüğü sanılan John Kramer'ın kasabaya dönmesiyle yaşanan olayları konu aldığı film bu hafta ülkemizde vizyona girecek.

Bu haftalık bölümümüzün sonuna geldik. Programımızla ilgili şikayet ve önerilerinizi yorum olarak bekliyorum. Haftaya yeni bölümümüzle görüşmek üzere.​

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,361
Puanı
1,061
Sağlam filmler geliyor. Tabi ki gönlümüz Saw"dan yana. Tom Hanks'li film de çıkar çıkmaz izleriz Margot Robbie'nin oscarlık performans sergilediği konuşuluyor. O filmi de merak etmiyor değilim.

Ellerine sağlık @mesmeso61

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Eline sağlık @mesmeso61 güzel bölüm olmuş.

Acı Tatlı Ekşi dikkatimi çekiyor aslında, gidilebilir filme.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,332
Puanı
1,060
@mesmeso61 ellerine sağlık harika olmuş türk filmlerini özellikle mutluluk zamanını çok merak ediyorum

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Testere bu listede tek ilgimi çeken, izlemeyi isterim eğer zaman bulursam

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,020
Puanı
1,061
Emeğine sağlık güzel bölüm olmuş yine. Ama biraz daha kapsamlı hale getirilebilsin bence. @mesmeso61

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Mutluluk zamanı, testere,Acı tatlı ekşi iyi yapımlar olur emeğine sağlık @mesmeso61 iyi bir hafta olmuş