Sinan Albayrak 'İyi Günde Kötü Günde' Dizisinde! Hikayeden İlk Detaylar!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,788
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
l-%C5%9Fj-oujvioj-lj-ovu-1280x720.jpg

Star TV'nin hazırlık çalışmaları devam eden 'İyi Günde Kötü Günde' dizisinin kadrosuna yeni bir isim daha dahil oldu!

Yapımcılığını O3 Medya'nın, yönetmenliğini Barış Erçetin'in üstlendiği, senaryosunu Aksel Bonfil ve Pelin Karamehmetoğlu'nun kaleme aldığı; başrollerinde Elçin Sangu, Yasemin Kay Allen ve Mehmet Ozan Dolunay'ın yer aldığı 'İyi Günde Kötü Günde' dizisinin kadrosuna ünlü oyuncu Sinan Albayrak dahil oldu.

Star TV'nin dizi için yayınladığı basın bültenin de "Yeni başlangıçlar, baş döndürücü bir aşk ve evliliğe giden hayaller… Peki tüm bu planlar kaderin beklenmedik hamlesi ile alt üst olursa?" ifadeleri yer alıyor.

Leyla (Elçin Sangu), Sarp (Mehmet Ozan Dolunay) ve Melisa (Yasemin Kay Allen)’nın birbirine düğümlenen ilişkilerini izleyeceğimiz dizinin çekimleri ise önümüzde ki hafta İstanbul'da başlayacak.

'İyi Günde Kötü Günde' yakında Star TV'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

Son düzenleme:

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Ferhat İle Şirin’deki yaş sorunu burda da patlak verecek bence. Keşke Seda ve Mert kalsaydı dizide.

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Bence de Seda ve Mert kalmalıydı. Ozan'ın bir projesi bittikten 2 hafta sora tekrar başka bir projeye başlaması da olumsuz etkiler.
Ozan ikisinden de küçük duruyor, Tolga Sarıtaş-Cansu Dere ikilisi gibi olacaklar gibi duruyor. Mert hem Seda’yla hem Yasemin’le yakışıyordu aslında. Bence de Ozan yüzünü dinlendirmeliydi.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Bu dizi komedi olacak diye ümitlenmiştim ama konuya bakılırsa değil galiba. :(

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,788
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ozan ikisinden de küçük duruyor, Tolga Sarıtaş-Cansu Dere ikilisi gibi olacaklar gibi duruyor. Mert hem Seda’yla hem Yasemin’le yakışıyordu aslında. Bence de Ozan yüzünü dinlendirmeliydi.

Yasemin ile yaşıt, ama Elçin'de 4 yaş küçük. Daha iyi isim seçilebilirdi. Evet, Tolga - Cansu olmamıştı aslında. :( Neden böyle bir değişikliğe gitti acaba yapım merak ediyorum...

Tolga'da Söz final yapınca Ferhat ile Şirin'e başlamıştı, Ozan'da böyle bir şey yapıyor... Umarım sonları aynı olmaz. :T

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Bu dizi komedi olacak diye ümitlenmiştim ama konuya bakılırsa değil galiba. :(
Basın bülteninde böyle yazmışlar rahatladım. :A

Leyla, Sarp ve Melisa’nın birbirine düğümlenen ilişkilerini izlerken kahkahalarınızı tutamayacak, sürpriz ve eğlence dolu bu sıcak hikayenin bağımlısı olacaksınız.

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Yasemin ile yaşıt, ama Elçin'de 4 yaş küçük. Daha iyi isim seçilebilirdi. Evet, Tolga - Cansu olmamıştı aslında. :( Neden böyle bir değişikliğe gitti acaba yapım merak ediyorum...

Tolga'da Söz final yapınca Ferhat ile Şirin'e başlamıştı, Ozan'da böyle bir şey yapıyor... Umarım sonları aynı olmaz. :T
Aslında sorun Ozan’ın yaşından küçük gözükmesi. Hep bu tarz yaşlarda izledik onu, bize tuhaf gelme sebebi de o.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy