Simge - Pes Etme | Klip

blacklion

Favori Üye
30 Ekim 2019
3,897
3,622
390
Cimrilik ne zaman minimalistlik oldu diye sorgulatıyor resmen. Klibe hayran kaldım. :A @Forumdash @Dosi @dreamy @Ahmed @Yiğitt @blacklion @phoebebuffay
Konu yeni açıldığında dinlemiştim ama ortada klip yok, klip gibi yorumlamaya da gerek yok. Muhtemelen video gösterimi yapılıp hızlı bir şekilde tanıtılma amaçlı yapıldı bence o yüzden büyütmeye gerek yok niye klip yok diye. :A Esas sorun şarkı bence ki ben şarkıyı beğenmedim, o yüzden klip çekmemesi yerinde olmuş. :(

• Üzücü
  • Beğendim
Reactions: kerem and Forumdash

Forumdash

Favori Üye
21 Temmuz 2012
58,068
30,643
1,060
@Forumdash ı buldum galiba, dede tabiri yaşına uygun gibi gibi :A forumda da aynı sitemi etmişti :A
Ekli dosyayı görüntüle 75836
@dreamy @serhatt @xemrexxx
Ben şuan şok :F Ruh eşimin kadir diye biri oldugunu blmiyordum :F
Ne abarttınız be kadın farklı bir şeyler denemiş. :A En azından bizim ülkemizde bir ilk. :A

Yaptığı “Colors Video Klip’’ diye bir akımmış. :D
öyle deme şimdi ama iphone 11 pro ile çektik derler filan :F Öyle derleserse en azından Feride Hilal AKın gibi i klip çekseydi derim:F Hee başka örnekleri de gösteririm de acıklama beklıyorum:F

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Favori Üye
10 Mart 2015
37,106
29,734
1,060
Ben şuan şok :F Ruh eşimin kadir diye biri oldugunu blmiyordum :F

öyle deme şimdi ama iphone 11 pro ile çektik derler filan :F Öyle derleserse en azından Feride Hilal AKın gibi i klip çekseydi derim:F Hee başka örnekleri de gösteririm de acıklama beklıyorum:F
Ah biliyordum sen olduğunu :A kanıtladın yorumunla :bhr:
Tols'un konusunda mesleğimde kalmıştık en son
bakmadın galiba :A :A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

Forumdash

Favori Üye
21 Temmuz 2012
58,068
30,643
1,060
Ah biliyordum sen olduğunu :A kanıtladın yorumunla :bhr:
Tols'un konusunda mesleğimde kalmıştık en son
bakmadın galiba :A :A
Bildirimin geldi mi ben cıktın sandım:F Bakarım şimdi.

Yok ben değilim malasef ::( Youtube'a mobideln girmıyorum pek genelde tarayıcı uzerinden giriyorum pcden. Yani giriş yapmıyorum:A diss bie atamıyorum. Sadece Hande için beğeni atmak için giriyorum genelde:A

• Güldürdün
Reactions: Dosi