Simge - Ben Bazen | Albüm Kapağı ve Şarkı Listesi

tolgab

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
6,634
Puanı
560
dzajwyuu.jpg

01. Ben Bazen
Söz & Müzik: Ersay Üner - Düzenleme: Ozan Bayraşa
02. Pes Etme
Söz: Alper Narman - Müzik: Simge, Ersay Üner, Ozan Bayraşa - Düzenleme: Ozan Bayraşa
03. Ram Ta Tam
Söz & Müzik: Selim Siyami Sümer - Düzenleme: Ozan Bayraşa
04. Üzülmedin mi?
Söz & Müzik: Ersay Üner - Düzenleme: Ozan Bayraşa
05. Hu
Söz & Müzik: Alper Narman, Onurr - Düzenleme: Ozan Bayraşa
06. Ayrılık Yazması
Söz: Gökhan Şahin - Müzik: Simge - Düzenleme: Erdem Yörük
07. Aşkın Olayım
Söz & Müzik: Onurr - Düzenleme: Ozan Bayraşa
08. İster İnan İster İnanma
Söz & Müzik: Alper Narman, Onurr - Düzenleme: Ozan Bayraşa
09. Öpücem
Söz: Sezen Aksu, Sibel Algan - Müzik: Sezen Aksu - Düzenleme: Erhan Bayrak
10. Yalnız Başına
Söz & Müzik: Çağrı Telkıvıran - Düzenleme: Serkan Ölçer
11. Kalp Kırmak
Söz: Simge, Alper Narman, Yasemin Özler - Müzik: Simge, Ozan Bayraşa, Çağrı Telkıvıran, Yasemin Özler - Düzenleme: Öğünç Başara
12. Aşkın Olayım (Onurr)
Söz & Müzik: Onurr
13. Üzülmedin mi? (Akustik)
Söz & Müzik: Ersay Üner - Düzenleme: Serkan Ölçer
14. Gülümseyişinle Uyandım
Söz & Müzik: Simge

Albümün çıkış video klibi 'Ben Bazen':

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Albümü yorumlarız @Harunnn60 :Z

Aaa bakalım hareketli şarkısını ilk defa beğendiğim olurmu yoksa yine slowdanmı gideriz :A

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Albümü dinledim. Çıkış şarkısı Ben Bazen gayet güzel bir şarkı, soundu çok iyi zaten albümdeki tüm şarkıların soundu direk öne çıkıyor ama bu şarkı yaz şarkısı için tutar mı bir düşündürüyor. Pes Etme şarkısı biraz daha iyi çıkış bu mu olsaydı dedim. :D

Onun dışında severek dinlediğim şarkılar, Aşkın Olayım, Yalnız Başına, Öpücem.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,093
Puanı
1,060
@denizz19 :Dalbümü dinledim zamanla dinlediğimde severmiyim bilmiyorum ama albümde bir tek Ayrılık Yazması slowu beğendim dediğin gibi albümü biraz fos etmiş :Fbirde sen dinle bakalım ne diycen

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,093
Puanı
1,060
Ben Bazen, Aşkın Olayım, Öpücem güzel. :)

aşkın olayımı unutmuşum oda güzel evet aşkın yazması aklımda kalan şarkısı olduğu için diyiverdim dediğim gibi zamanla sevebilirim belki şimdilik aşkın yazması ve aşkın olayım güzel olmuş ama tamamiyle sevemedim albümü ben

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,721
Puanı
710
Yazmak nasip olmadı.

Aşkın Olayım, albümün Yankı'sı kesinlikle klip gelmeli. Onurr'un yazdığı şarkıları beğeniyorum zaten.

Pes Etme albümdeki en iyilerden. Sözleri biraz daha güçlü olsa daha büyük bir etki bırakabilirdi.

Ram Ta Tam çok değişik. İlk dinlediğimde Simge'nin sesini çıkaramamıştım. Yine de eğlenceli bir şarkı.

Ayrılık Yazması da özel bir şarkı olmuş. Müziğin Simge'ye ait olması şarkıyı değerli kılıyor.

Ben Bazen, klip konusunda da demiştim ilk beğenmemiştim. Daha sonra şarkının aranjesi şarkının içine çekti. Şu zamanlarda şarkının söylemek istedikleri açısından diğer şarkılardan ayrılıyor.

Öpücem albümün sürpriz parçası bana göre. Söz-müzik Sezen Aksu imzalı, Simge'ye de gayet yakışmış.

Yalnız Başına, nakaratı direkt dile dolanıyor. Bu da Ram Ta Tam tadında eğlenceli bi şarkı.

En beğendiklerim bunlar. Simge 2018'in unutulmayacak bir albümüne imza atmış. Bol klipli olur umarım.