Simay Barlas 'Ömer' Kadrosunda! | Star TV

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
0C3A2089-850x575.jpg

Star TV'nin sevilen dizisi Ömer'e sürpriz oyuncu!

Yapımcılığını OGM Pictures'ın üstlendiği, başrollerini Selahattin Paşalı, Gökçe Bahadır, Barış Falay, Merve Dizdar, Gülçin Kültür Şahin, Serpil Gül ve Zerrin Sümer'in paylaştığı yapımın kadrosuna 4. bölüm itibariyle, son olarak 'Aziz' dizisinde rol alan genç oyuncu Simay Barlas dahil oluyor.

Ömer, yeni bölümüyle Pazartesi 20.00'de Star'da!

0C3A2031-1024x683.jpg

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: Mehmet Can

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Daha iki gün önce başka diziyle görüşüyor haberi çıktığı için burada görünce şaşırdım. Gerçi o proje hala gündemdeyse konuk oyuncu olarak da uğramış olabilir. Kıza bayıldığımdan değil ama hikayeye yeni karakterlerin dahil olmasına sevindim yoksa kısa sürede kısır döngüye takılıp kalırdı.

Mehmet Can

Favori Üye
Reaksiyon puanı
365
Puanı
75
Sezon ortalarına kadar kalır, fotoğrafta orjinal karakterin havasını vermiş. En ufak şeyde ağlayan mızmız bir karakterdi. Fragmandaki evlenme teklifi de bu sebeple.

Vega

Üye
Reaksiyon puanı
103
Puanı
54
Kara Orman dizisiyle görüşmüyor muydu? Şaşırdım burda görünce.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Dizide geçen bölüm adı geçen "Süreyya" karakterini canlandıracak.

Gamze’ye büyük umutlarla evlilik teklif eden Ömer, aldığı cevapla büyük bir hayal kırıklığına uğrar. Yaşadığı hayal kırıklığının ardından Reşat’ın ısrarıyla Süreyya ile görüşmeyi kabul eden Ömer, tahmininden hızlı gelişen olaylar karşısında nasıl davranacak? Gamze, Ömer’in Süreyya ile görüşmesinden haberdar olacak mı?

0C3A2089-850x575.jpg

0C3A2031-1024x683.jpg

• Beğendim

Mehmet Can

Favori Üye
Reaksiyon puanı
365
Puanı
75
Shtisel'de görücüye (kütüphaneci ve erkekti orada) Elisheva (Gamze) ile görücü usulüne uygun görüşme için kızın ailesini ikna etmesini istiyordu. Elisheva'nın ailesi kabul etmiyordu. Evlenme teklifi olarak çevirmişler burayı, sonra bu kız ile görüşüyordu. . Tam da bu iş olmaz diyecekken kız çok sulugöz çıkınca üzülmesin diye evlenme teklifi ediveriyordu.

Ayrılması da aynı sebeptendi. 4 - 5 bölüm bu konu sürer.

Devamını o zaman gelince yazarım.

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: cokiyitvci

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,338
Puanı
1,060
Shtisel'de görücüye (kütüphaneci ve erkekti orada) Elisheva (Gamze) ile görücü usulüne uygun görüşme için kızın ailesini ikna etmesini istiyordu. Elisheva'nın ailesi kabul etmiyordu. Evlenme teklifi olarak çevirmişler burayı, sonra bu kız ile görüşüyordu. . Tam da bu iş olmaz diyecekken kız çok sulugöz çıkınca üzülmesin diye evlenme teklifi ediveriyordu.

Ayrılması da aynı sebeptendi. 4 - 5 bölüm bu konu sürer.

Devamını o zaman gelince yazarım.
Bayağı bilgin var. :D

• Beğendim

Mehmet Can

Favori Üye
Reaksiyon puanı
365
Puanı
75
Bayağı bilgin var. :D
İlk iki sezonu 3 kez seyrettim. Pandemi zamanı evden çalışırken. Sonradan çekilen son sezonu 1 kez izledim.

Ekşi Sözlükte Shtisel hk. Güzel bir tespit:

ilk 2 sezonu 9.5/10

netflix'in el atıp;
daya dramı,
daya bağırış çağrışı,
daya sözümona 'vurucu' sahneleri,
daya amerikan basitliğini diye diye içine ettiği

3. sezonu 6.5/10
İlk 2 sezon yerel izleyici için çekilip, netflix'te tam da pandemi zamanı tüm dünyada yayınlanıp sevilince 5 sene sonra 3. Sezon çekiliyor.

Bizdeki 1. Sezon baştan orjinalinin 3. Sezonu gibi.

• İlginç
Reactions: cokiyitvci