YS Sihirli Kız 172.Bölüm (Yeni Bölüm)

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,317
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Sihirli kız

172.Bölüm

Hilalin gözüne bakan damat yılana döner

Gerçek sonra ortaya çıkar aldattığı gizlenir

Herkes Hilali kötü zanneder Hilalden korkarlar

Bu batıl inançtı nasıl olur bu iş normal değil

Hilalin annesini tanıyorum Onu araştırdık mı hiç

Güç annesinden gelmiş olabilir Hamza Hilalin annesinin ismi Melissa babasını hiç bilmiyorum ölmüş mü aldattıysa yılana dönmüş olabilir

Babasının ismi Zirhon Yunanmış

Ne Yarı yunan yarı Türk ne bir bu yunanlıyı Türkün yılana çevirdiği ortaya çıkarsa bu hemşire kim Hem İrlandalı hem Yunan’dan doğma bir kızı vardır Emre’nin

Pakize vay vay Dodo öncesi bu durum ben onun gözlerini yok ettim benden başka kız göremiyor kızım var bir tane uyuşturucu satan çetenin yanına koydum kim olduğunu bilmiyor uyuşturucu mafya liderini babası zannediyor

Annesinide uyuşturucu mafyasının metresi zannediyor

Reyyan işimiz şu Hilali kim yaktıysa onu bulacağız

Perin bunu nasıl yaptın Hilal sen nesin

Selin daha yeni başlıyoruz

Melek’in fotoğrafı vardır Tarkan müzisyen bir peri Dodo seni bana verdi ama sen beni terk ettin Tarkan ben bitti demeden bitmez bu aşk bitmedi daha yeni başlıyor

Ormanı yakarlar bir mesaj bırakır Reyyana Melek boşanmasa daha çok orman yanacak doğanın kaderi sizin elinizde Reyyan peri

Gizemli mafya lideri
Reyyan perinin kuzeni aferin gizemli mafya lideri Atacan alkış karanlıklar lordu alkışlamak zorundayız
172.Bölümün sonu
@Emre Ozansoy @Tolstoyevski @serhatt @Dosi @Angelica @Gerekli24 @Doğan @serhatt @eskici @Alos @slhttnmtl @Emre Ozansoy @kerem @EmreCan

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,317
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Son düzenleme:

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,799
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Sihirli annem bin bir kilitli oda Finalsiz kaldı @Angelica
------

Sihirli kız sezon finaliyle Çarşamba günü
Melek'e ne olacak periler yakalanacakmı emre yılana dönecek mi gerçekten aldattı mı bu yılan işinin arkasında kim var hilkalin annesi kim pakize ne yapacak reyyan peri ve atacan karşı karşıya gelecekler mi @Dosi @Emre Ozansoy @The_Erinch @serhatt @Dosi @Angelica @Mircan Saye @EmreCan
Sezon finali neden bu kadar erken @pompy? :eek:

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,799
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com