YS Sihirli Hayatlar 80.Bölüm (Yeni Bölüm)

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,424
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Sihirli Hayatlar
80.Bölüm
İlahi Adalet
Beşiktaş-fenerbahçe maçında hakeme güven veren polisler bir tek video hakemi unutmuşlar
Ali Ozan Müdür hissedince video odasını basar
Maç 3-0 penaltı görmeyen video hakemden fener maçında görmesi anormal diyip ekip operasyonlara devam ediyordu spor şubeden sağlam bir ekip kuran Ali Ozan Müdür
İki başkanın yaptığı açıklama Mandalinin anneannesini delirtti Ortalığı karıştırmak bu maç döner
nasıl dönecek fener kötü oynuyor beşiktaşın teknik direktörü fenerbahçe fobisinden defansa çekilecek
Hamle yap diyen yapmaz ama Ali Ozan müdürn dediği çıkar maç 3-3 biter maç her halde 12-0 bitmiştir
Çiğdemin üveyanneannesi açar bir bakar aman tanrım bune Ama Ali Ozan Müdüre çarpınca
Çiğdem bune böyle Ömer böyle maç görmedim
Papuleoo ne maçtı böyle ben buna facia derim
12 dk 3 gol yenilirmi
Ali Ozan müdür ben teknik direktörlük yaparken lisede 5 dk 5-5 7 dk da 7-7 yaptım 5-0 ve 7-0 dan
Benim sloganım var bodrumlular pes etmez direnin bu maçı çevirin dedim
hem finalde hem grup son maçında
59.dk gol yedim 8-7 ikinci oldum futbolda aynısı basketbolda old 20-0 gerideyken 50-20 yendim
finalde
Ali Ozan müdür senden kortulur hem futbolda hem basketbolda hem polislikte
Yok artık araştırdım Ali Ozan Müdürü çok tehlikeli uzayı o yakaladı büyük başarıları var hem futbolda hem basketbolda hem polislikte yaptığı operasyonlarla
Ben size haber yolladım diye peşime düşebilirler
ev aile ocak bırakmazlar Harun benim eskibim Ali Ozan Müdür var Alara müdür ve faryalı müdür
Kerem komada siz vurdunuz Peşinize düşmesin diye papuleoo başkomiser Suna amir Helenle ortak çalışıyorlar gizli savcı irem var
Ekibide tam destek arkasında bunlar diğer memurlar gibi değil başka ekibide tam destek tam arkasında senin torununda o ekibe çalışıyor Mandalinde dodonun annesi var benim baş düşmanımın kızı
Harunda buda o perilerin listesi Başlarında Bu periliçenin olduğu başında yardımcısı Nana ekibin
leyla ekip kursun Çiğdeme verir ekibin kontrolü leyladadır
Ceyda peri merak etme hep beraber kazanacağız bu seçimi esma hak ettiğin koltuğu alacağız
Haruna uzaydan destek gelir
ama o uzaylıları patlatır
Buna Sinirlenen uzaydan olan gezegen donanmasını kaybedince hava kuvvetini ve kara kuvvetini gezegendeki iyiler savaşı alır ve kaçar lider dünya bu iş burda bitmez
Uzayın öldüğü düşünür patlamada uzay ölmemiştir
ben karanlık intikamımı alacağım Sizden benden korkun Çiğdem Patronumuza veriyorum
Sadrettin ben polise yardım etmem ben mafyayım kolaysa yakala benim emrimde olan mafyaları o zaman bitiririm çiğdem ve ekibinin peri olduğunu söylerim
Kardeşim bir polis yüzünden öldü babamda polise yardım yok
İçeriye adam sokmamız lazım bu sadrettin babayı engellemek için kimsenin haberi olmayacak eski bir polis olanı ona suç atanı ben sana güveniyorum
Sevgilin yaşıyor nevranında peşindeyiz
Sinan başkomiser senden şüphelenmezler hem rüşvetten atıldın onu sana atanları bulup hapse atacam
Bana sadrettinin bütün her işini rapor et
Kerem müdürün kalbi durmuştur.
Stadda maçtan sonra yusuf babanın ruhu çıkar
bir beceremediniz yunus baba bunlar kim bir iş becersinler fobiye yenildin korku korkuyu çağırır
bir anda korku gelir herkes her şeyden korkma başlar bu ne böyle bu korku
gelmiş neden bir anda böyle oldu anlayamadık.
Bu korkuyu durduramazsak cesareti yok eder başımız dertte bu bir mıknatıs büyüsü
80.Bölümün sonu
@Çiğdem @Harunnn60 @serhatt @Dosi @kerem @vadikızı

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ali Ozan müdür ben teknik direktörlük yaparken lisede 5 dk 5-5 7 dk da 7-7 yaptım 5-0 ve 7-0 dan
Benim sloganım var bodrumlular pes etmez direnin bu maçı çevirin dedim

Bundan bahsetmiştin bana @pompy gerçi anlamadım için spoi sayılmaz :A :A :A

Yine karışık bölüm aslında sihirli hayatlarda sihirli sahneler olsa takımlar karısınca halkın polisi gibi oluyor :F

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,424
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: Harunnn60

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,147
Puanı
1,060

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,641
Puanı
1,060
@Harunnn60 @Çiğdem in üvey anneannesi geldi herkes tehlikede Keremi vuran babası evlatlık vermiş ardından kimsesiz çocuklar yurduna bırakmışlar Kerem müdürün gerçek babası kim Daha Hikaye yenimi başlıyor @Harunnn60 @Çiğdem @vadikızı Birde kardeşi var aşık olacağı kızın abisinin olay yerinde polis @Çiğdem @Harunnn60 @vadikızı @Dosi
Evet babası da yeni yanına geldi he. :A @kerem
Kayıp babamı çok merak ettim şimdi. :A Hain, insan evladına nasıl kıyar? :A

• Güldürdün
Reactions: Harunnn60