YS Sihirli Hayatlar 79.Bölüm (Yeni Bölüm)

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,388
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Sihirli Hayatlar
79.Bölüm
Ali Ozan müdür bu saldırıyı yapan kim
futboldaki tehditler bitmiyordur
Kadıköydeki olaylı derbide olanlarla ilgili ipucu bulmaya başlayan kerem müdür Gizli savcı irem de bu olayın peşindedir
Periliçe Çiğdem sen iremi koruyacaksın
Helen ve ekibide Selimi bulmaya çalışıyor
Eski periliçenin adını öğrenen ismi esma kızı ceyda birde kardeşi vardı onun eşi bir cadıdır ama o erkeğe gerçekten aşık olan bir kız vardır Çiğdemin en iyi arkadaşı ama Çiğdemin yüzünün değiştiğini bilmiyor en iyi arkadaşı öğrenir
Selimin karşısına tek başına çıkılmaz diye biliyor Selim gittikten sonra operasyona geçiyoruz tamam mı bütün sihiri bozuyoruz tamam demekti sihir etki etmiyor olabilir uyku sihirini bozar ve hemen giderler ve yüzleri tekrardan değişir Sihirleri geri alan
Selim sen lara ve berk bu iş burda bitmedi üzgünüm bitti kaçamazsın Mandalin tutuklar iplede bağlar seni kainatın dibinin dibinin dibine atıyorum
Sherlock Ortağımız kim Futbol başkanı
Her şeyi ayarladım 80 milyon dolar dolandırılan
Türkiye futbolu
Katardan basın açıklama reyting alamıyoruz
Açılan davayı kaybedeb futbol başkanı
Ali Ozan müdür Fenerbahçe düşerse beşiktaşa şike soruşturması açacaklar ardından kötü olaylar bu katara güvenmek hataydı
Keremi vurdular beşiktaşlı oyuncuları öldürmeye çalıştılar ama beceremedi çünkü stada silahla gelen mafya çeteleri kurşun almayı unutmuşlar
Hakemlerin odasından çıkan video odasında çizgi film seyrediyorlar gerçek olaylar o çetenin bilgisarayında ve o gazetecinin hard diskin de
Mafya babası Gündüz şirket Özcan birde bahrinin oğlu sadrettin var
Zülfikar o paralar örgüte gitmiş bahri babanın kemikleri sızlamıştır bizim maçta olanların sebebi senin ortağın onlar eylem yapmadan engellesinler
iş sıkıntı
Mahmut velioğlu senin adamlarını bulacağım senide bitirecem dokunulmazlığın olabilir o hoteller senin
Harunun emriyle Ömer ve melekin eşinin arabasına bomba koyar sherlock un adamları
Harun periler ölmez Çiğdemin babası emre tutuklanıyor
Ali Ozan müdür arkadaşını kurtarır yine karanlık Çiğdemi çağırır tek gel çiğdem Çiğdemi yanlız bırakmayan vardır o da en iyi arkadaşı
ilk okuldan arkadaşın Uzay hukuk bölümünden buda oğlum intikam için besledim Şimdi intikam zamanı ben erkek periyim senden daha güçlüyüm
Ben lara tuzak kurdun Çiğdem ailenin ölüm fermanını verdin
bir bebek bulur cami havlusunda o sırada bombanın uzaktan kumandasına basar ömer terslik olduğunu anlar bomba patlar
faryalı müdürün kayınvalidesi Gizem dodo ve pakizeden yardım ister hayır diyince Ceyda ben yardım ederim sende Ali ozanı helenden ayır
evlerinde yılan var uyuduğunda ortaya çıkacak ve helen onları aynı yatakta sarılırken basacak sabah
melek dikkatli olun tuzak kuracak esmanın kızı yılanın işi ne burda irem yatarken yılan basar
Ali ozanın yanında yatar korkudan sarılır
helen numaradan sinirlenir o yılanı gördüm ben bunların bir planı var Gizemin işi
biraz uzayacak
Melek in eşi ağır yaralıdır patronu papuleooda ağır yaraldır. çok sayıda ağır yaralı var
Veli cevheroğlu kerem müdürün baş düşmanıdır.
keremi vuran o
25 şubat için çocukları özellikleri peri çocuklarını sihirle ve bütün dünyadaki çocukları kaçıran ceyda peri Hakem maçta ölecek beşiktaşı küme düşürteceğiz fenerbahçeyle arasında iç savaş çıkartmak silahlar satılmaya çalışacak.

79.Bölüm sonu
sonu
@Çiğdem @Harunnn60 @kerem @vadikızı @Dosi

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı