YS Sihirli Hayatlar 75.Bölüm (Yeni Bölüm)

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,413
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Sihirli Hayatlar
75.Bölüm
Karanlık telefonla arar Halası olan Gönülü efenin
merhaba gönül
gönül kimle görüşürüyorum
Ben Karanlık
Karanlık mı
evet karanlık
Senin ailenin ve arkadaşlarının üstüne karanlık olarak gelecem artık sizin için hiç sabah olmayacak
sen kimsin ne istiyorsun
benim kuzenim polis
karanlık düşüncelerinden kaçabilirmisin hatıralarından geçmişinden kaçabilirmisin
kuzenin polis biliyorum ne diyecek karanlık peşimde diyeceksin
karanlıktanda kaçamazsın
benden kurtulamazsın bugünüm geçmişim geleceğinim kaçamazsın benden
Çiğdem gelir
Telefon çalar
karanlık arar gönül polise gitmeyecekmiydin çiğdemle konuşmaya daldın Çiğdem seninle özel ilgilenicem söyle onun ve ailesinin sırrını biliyorum hele bir git onunla polise seninde aileninde birer peri olduğunu söylerim diye peri postasından mektup gelmiş harunu nasıl sihirlediğinizi benimle uğraşmayın zararlı çıkarsınız

Efe başınız dertte karanlık diye birisi tehdit ediyor bütün perileri karanlıkmı yok artık bu kim Harunun büyük patronunun lakabına ulaşan Ali ozan müdür peşinde olduğumuz ismin adı karanlık

Sağol Ali ozan müdür dodoyu tehdit edende bu tamam ne yapacagız o sihri yaptı o sihiri bozan periler heyeti başkanı sağol bu karanlık kim hemşire kimse bilmiyor dikkatli ol çok tehlikelidir bir dakika sana bunu haber veren karanlıktı demi emreyi oyüzden köpeğe çevirdin hepsi tuzakmış senin peri olduğunu biliyor hepimizin Periliçeyi herkesi biliyor yargıç periyi bile

Emre en son ben peşindeydim ardından köpek oldum dodo beni köpeğe çevirdi bide boşadı onu Ali ozan müdür ve ekibine mektup gelir emrenin başına gelenler aklında olsun bana bulaşmayın harundan uzak durun ne olacaksa olsun biz attan korksak polis olmazdık görürsün sen Ali ozan müdür

fenerbahçenin amblemini kopyalayıp otobüsün dışına yapıştırır bomba koyarlar
Çarşıya girerler arabayla ve bomba patlar
Karanlık tuttuğun takımın başı dertte hadi bakalım benlemi uğraşıcaksın yoksa Türkiyeyimi kurtaracaksın

bu işin içinde karanlık var Ali Ozan müdür peşinde hemşireyi kandırmış sevgilisi orda diye
Harun o ekipten kurtulacağız
karanlık herşeyi bilir herşeyi görür işleri çok zor
kod 121 olay yerine yakınız ekip gider spor şube müdürü bunu neden yaptılar o takım
o takım yapmadı karanlık yaptı doğru burda bir mail var karanlık hemde bir bakalım burdaki hiç bir kamera hiç bir elektrik yok
bak nerden gelmiş yukardan uçağın ışığı yok. nasıl olacak özel yeteneği var o kendine özel biz göremiyoruz ama o karanlık havada bile ne yapacağız

Çiğdem eğer polise gidersek peri olduğumuzu gösterebilir her yerde çünkü görünmez olabilir ne oluyor mahallede
İlk okuldan bir öğrenci
iki kız bir erkeğe aşık olmuş bütün kızlar o erkekten hoşlanıyor çünkü kız dizisi seyrediyor diye diğer erkekler mafyatik diziler seyrediyor diye o tek kız dizisi seyreden erkeğe gider bütün kızlar iki kızıda rededen o erkek ama bir kız adı Ece Bisküvitoğlu
onunla hiç ilgelenmeyen kızla dans eder
kız kızar bu iş burda bimeyecek karanlık peşini bırakmayacak o şahin benim olacak

kim bu karanlık neden bulaştı bu bizim aileye bir tek size gelir bak okulun haline bu palyaço kılığında bombacı girer okula buda ne bombacı bu buraya kadar melek bitti hayatımızı kurtardın işte şimdi yandık Herkes donsun başımız belada
perilim suç işlemiş onu tutukladım merak ettim Ali ozan müdür aferim iyi iş becerdin bir dakika ne sen demi karanlığa uydun tuzak kurmuş sanada bunların sebebi ne karanlıkmış hepsinin sebebi
Ali Ozan müdür çözdü işi

küçük Melek bana bulaşmayacaktın hem herkesi yaktın hepinizin peri olduğunu öğrenicek size kainatta ve dünyada dolaşıcak yer bırakmayacam
Başımız yine dertte Çocuklar duymasına döndük iyicesine
75.Bölümün sonu
@Çiğdem @Harunnn60 @kerem @serhatt @Dosi @vadikızı @@@@@eskici

Son düzenleme: