YS Sihirli Hayatlar 74.Bölüm (Yeni Bölüm)

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,376
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Sihirli Hayatlar
74.Bölüm
Dodoya büyük tehdit
Yargıç peri periliçeyi dosyadan alıyorum
Perilim suç işlemiş geçiçi olarak bu davadaki delileri bulmayı Çiğdeme bulmayı veriyorum
Yargıç Peri gelir Çiğdem le konuşmaya bu yargıç peri Gelin kayınvalidesini tavuğa çevirmişti ve bu yargıç peri ceza verdi onun ceza verdiği yeri bulduk yakında yargıç peri bitecek öyle bir oyuna gelecekti
Çiğdemin kızı ben söylüyorum içerde adamları var bu cadının o yüzden senden istiyor ben tanıyorum olamaz düğün vardı birde ölümlü birisiyle evleniyor ikiside kendilerini öyle bir yerde bulacaklar romeo ve juliette ve sonsuza karşı ölü olacaklar beni sürmek neymiş görecekler Polis düğünü basar bune böyle
Bütün planımı mahaf ettin Ali Ozan müdür
tam zamanında müdahale istihbaratım kuvvetliydir bu ikisinide öldürür sizi koruyacaklar
Çiğdemin düğününü basan harun Geç kalmıştır ama bende neden sinirlenmedin dedin
beni ablan melek sihirlemiş peri mahkemesi kararıyla yargıç peri buda yazman perinin yazdığı ama bitti onlar her şeyi öğrendim senin için mücadele edecem
bir sınıfta iki kız bir erkeğe aşık olur ikiside en iyi arkadaş iki kızı rededer ama o kız durmayacaktır gider başka kızla eşleştiren öğretmen bir anda hava öyle bir kar fırtınası çıkar bune bomba vardır sarılırlar gerekirse beraber patlarız bombaya doğru gider el ele tutuşup atarlar o kız bu olaya sinirlenir
ömer iş yemeğindedir o kaldırım taşına çeviren hemşireyi bulan mandalin dodo buraya kadar bir insanın insan haklarını elinden aldığın için ceza alacaksın Dodoyu ellerinden kaçırırlar bana yardım edeceksiniz ama Çiğdemi ömerden ayırcaksın öyle bir fikrim var Çiğdemin hassas noktası çocuk her çocuğu öldüren özellikle kimsesizleri sende kimsesizdin vişneyi evden atar
Tuttu sihir ne ömer mi bu işin içinde bir iş var küçük melek asla göremiyordur bir şey
Çiğdem bu yüzden boşanma davası açar
Ömer ben bitti demeden bitmez
Harun ben sihire karşıyım adaletli olarak isterim amacım adaletli olarak Çiğdemi almak savaşarak ama

sihir olmazsa yakalanırdın Harun Eski ekibine. Haber veren bir cadı
Bana bu cadı kim
bu kayınvalidesini tavuğa çeviren gelin şimdi faryalının yanında boşanmayı hızlandıracam meltemle
Faryalı ve meltem hotelde karşılaşır yemek yer meltem geldiğinde o cadıyla beraber mum ışığında yediğini görür.
74.Bölümün sonu
@Çiğdem- @Harunnn60 @kerem @serhatt @Dosi @vadikızı @MasacRE-

Son düzenleme:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Çiğdemin düğününü basan harun Geç kalmıştır

Harun ben sihire karşıyım adaletli olarak isterim amacım adaletli olarak Çiğdemi almak savaşarak ama

Reytingli şeyleride hemen yakalayıp ekliyorsun :F :F :F @serhatt @xemrexxx @Forumdash

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,376
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,376
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
75.Bölümm fragman ı
İlk okulda korku dolu günler bir erkek büyüyemiyordur Sihirli bir dizi seyrediyordu bir iki kız ona aşık olmuş o kız lar başına dert olmaya başlayacak diye oyunlar başlayacaktır Sihirli Hayatlar Korku Dolu ilk okul bölümleriyle Yenisuda @Çiğdem-
@vadikızı
@Dosi