YS Sihirli Hayatlar 57.Bölüm (Yeni Bölüm)

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
57.Bölüm
Tutkunun planı çevreyi mahaf edenler sayesinde işleyen plan bir anda engellenir Tutkunun oyunu ortaya çıkaran seçimi kaybeden Tutku
Tarık'ı almaya giderken dünyamızdan çok uzakta olan evrenin bir ucunda olan amonya gezegeni kutsal ormanların kalbinde yeralan sihirli fıstık ağacından alır
Fıstık ağacının bekçisinden marangoz dededen
Prenses karadutun doğum günü için sihirli dolap yapmasını ister sihirli fıstık ağacından bir kaç dal keser ve dolabı yapar marangoz dede dolabı denemek için girdiğinde dolabın kapısı başka evrene açılır her defasında başka evrene açılır dede yaptığı dolabın güçlü bir boyut kapısı olduğunu kötü kişilerin elinde tehlikeli bir silaha dönüşebileceğini anlar soluğu mavi kralın yanında alır onları gizlice dinleyen kralın Yardımcısı ve onları sihirli aynadan gizlice gözetleyen Tutku ikiside bu sihirli dolabı çalıp bu güce sahip olmak ister.
Sude Önerin eski sevgilisi tam evlenicekten ölen eşiyle evlenmiş polis dosyayı kapatmış
Çiğdem Sudeyi önlemek için Görevlendirilmiş çocukları yurda veriyormuş Çiğdem nerden çıktı
Ruhsar istemiştir nasıl evlenir Bir sudemiz eksikti
Sude Ben geliyorum Çiğdem Tutkunun yapamadığını ben yapacağım
Tutku Dünyayı ele geçirdikten sonra o nikah sayılmayacak.
Sude ve Tutku bizi bekleyin geliyoruz
Sude Bu çiğdem kim öğrenin bana nasıl haberdar oldu ince detayına kadar istiyorum
Ömer bu Sude eski sevgilim ama ben onu terk ettim çok psikoloji sorunlar vardı çok takıntı yapıyor kızları kızların hepsi yok oldu bulunamıyor O kızlar için garip bir sinyal aldım hepsi donmuş ve hepsi uzaylı çıkmış o gezegen ardından bu gezegen hangi gezegen
Adi yok malesef Sudenin geldiği gezegeni bulmak lazım o sıkıntılı
Çiğdem ne olamaz
Bir sudemiz eksikti Tutku var
Bizde düşman bitmez Oyuzden Macera hic bitmez
Almula ve Enis komiserin annesi
Gezegen Düşman Yaratmak bizim işimiz Çiğdem sattın bizi yakalattın bunun intikamı
Alacağız rahat yaşayamayacak hep düşman Tutkuyu biz yolladık Tutkuya destek kuvvet yolladık
Gizemli kızlar çetesi Hepsi peri biz hepinizi destek olacaksınız Tutkuya sende sudeye o Çiğdem rahat
Edemeyecek.
Çiğdem neden bitmiyor bu düşmanlar.
Vişne sen geçmişte bisey yaptın mı
Küçük Melek buldum ama kötü perilerin oyununu ortaya çıkarmış hemde en iyi arkadaşları
Bu gizemli kız çetesi kim onu bilmemiz lazım.
Tutku beşiktaşı sihirle lanetler Ömer Eğer çiğdemden boşanıp Tutkuyla evlenmezsen galatasarayı lânetlerim 21.45 e kadar süren var
57.Bölümün Sonu
@Çiğdem- @vadikızı @Dosi @serhatt @ömer karataş @Bully @mrt-06 @MasacRE- @cookies @MayısKralı @dreamy @yatutarsa @turkuazz

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Güzel olmuş, eline sağlık @pompy
oldukça olay çok, karışık ve saldırı yapmak isteyen çok kiş var

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bende izlemiyorum ayol :A
Buymuş gerçek ecünnü :eek::eek::eek: @pompy
Koca-Koca-Yalanlar-Sude-Tugce-Karabacak-kimdir-nereli-kac-yasinda-instagram-4165.jpg