Sihirli Annem 'Exxen'de Kaç Bölüm Sürecek?

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Nee? Ne demek Acun'un dijital platformu? Ciddi misin?
Evet. Dijital platform kuruyor. Yeni yılda da yayına girecek.

Bir sürü dizisi var şuan. Özgü Namal, Haluk Bilginer, Songül Öden'li diziler var. Hatta bir dizisi için UTC oyuncuları ile görüşüyor dediler. :A

• İlginç
  • Beğendim
Reactions: Gizmen and kerem

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
  • Beğendim
Reactions: kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
Acun haftalık yapar

her neyse veririm ki sihirli annem seyretmek için @kerem
Diijital platformlarda sezonluk bölümler aynı anda veriliyor, TV'den biraz farklı yani. Ama en azından hafta hafta yeni bölüm beklemeden hepsini istediğin zaman izleyecebileceksin. :D

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bende bunu daha bu akşam öğrendim. tv100'ün internet sitesinde şöyle bir bilgi yazıyor.
Zehirli Çiçekler

Exxen'in bir diğer dizisi olan Zehirli Çiçekler için kadro çalışmalarının devam ettiği ifade ediliyor. 3 zengin ev kadınının hikayesinin anlatılacağı Zehirli Çiçekler kadrosu için Ufak Tefek Cinayetler dizisinden bir kaç isimle aynı anda görüşüldüğü sızan bilgiler arasında.

• Beğendim
  • İlginç
Reactions: Ahmed and kerem

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
İlk 14 bölümü su gibi akıp gidiyor, ondan sonrası idare eder ama 2. sezon çöp onu hiç izlemene gerek yok. :A
İkinci sezon ile ilgili yorumları görünce bir an soğudum, ama Instagram'da bazı sahneleri karşıma çıkıyordu sürekli. Merak ettim. :A Ama başlayamadım. O zaman en yakın zamanda başlayayım. :Z

• Beğendim
Reactions: kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
İkinci sezon ile ilgili yorumları görünce bir an soğudum, ama Instagram'da bazı sahneleri karşıma çıkıyordu sürekli. Merak ettim. :A Ama başlayamadım. O zaman en yakın zamanda başlayayım. :Z
İlk 14 bölümüğ çok kaliteli dediğim gibi, onun haricinde 32. bölüme kadar izle ama 2. sezona hiç başlama. Merak ettiğin bir şey varsa ben yanıtlarım hepsini. :A

• Harika
Reactions: Emre Ozansoy