Show TV'den Yeni Yarışma: 'Lezzet Akademisi'

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Show TV'den yeni bir yemek yarışması geliyor.

Yapımcılığını BKM'nin üstleneceği 'Lezzet Akademisi'nin jürisinde başarılı aşçılar Danilo Zanna, Aylin Yazıcıoğlu ve İsmet Saz yer alırken moderatörlüğünü şef Sedef İybar, yarışmacı koçluğunu ise Yılmaz Erdoğan'ın kızı Berfin Erdoğan üstlenecek.

Lezzet Akademisi, Şubat'ta Show TV'de başlıyor!

DwqJrx4X0AEoHN9.jpg

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Masterchef bitti diye akıllarınca prime-time'daki boşluğu mu kapmaya çalışacaklar. Yazık.. BKM'yi severim o yüzden suçu ona değil Show TV'ye atacağım. :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Arkadaki kadını bir an Deniz Seki sandım. :F

Yemek programlarının efsane kanalı Show TV'dir, her şey onun başının altından çıktı. Şimdi tüm kanallar aldı başını yürüyor, Show TV ortada yok. Normal olarak adım atmışlar. Tutmaz gibi. :D

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Masterchef'i de Yemekteyiz'i de yapan kanal Show TV'dir... Bugün ekranda olan yemek programları Show'dan çıkma o yüzden boş yapılmasın. :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061

Yemek programlarının efsane kanalı Show TV'dir, her şey onun başının altından çıktı. Şimdi tüm kanallar aldı başını yürüyor, Show TV ortada yok. Normal olarak adım atmışlar. Tutmaz gibi. :D
Daha çok Nükhet Duru'ya benzemiş. :A
Masterchef'i de Yemekteyiz'i de yapan kanal Show TV'dir... Bugün ekranda olan yemek programları Show'dan çıkma o yüzden boş yapılmasın. :A
Masterchef'in finali Show TV'de 9 reyting almış mıdır hayır o yüzden konu tartışmaya kapalı. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060

Daha çok Nükhet Duru'ya benzemiş. :A

Masterchef'in finali Show TV'de 9 reyting almış mıdır hayır o yüzden konu tartışmaya kapalı. :A
Ben de Nükhet Duru sanmıştım ilk görünce :A Estetiklerle ünlüler birbirine benzemeye başladı zaten :F

20190116_080102.png