'Show TV'den Yeni Program!

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
66,263
Puanı
1,060
Türkiye'nin önde gelen kanallarından biri olan Show TV'den yeni bir program geliyor: "Bebeğim Yolda!"

Programda,rengarenk bebek partileri,birbirinden farklı bebek mevlidi masaları,el emeği ile örülmüş dolu dolu bebek bohçaları ve bebek odaları sergilenecek.

En güzel doğum odasını kim hazırlayacak, kim en eğlenceli 'Hoş Geldin Bebeğim' gününü organize edecek? En şık lohusa odasını hangi anne adayı yapacak, en cici yeni doğan kıyafetlerini kim alacak?

Anne, baba ve tüm ailenin yeni hayatlarına hazırlık süreçlerinin ekrana geleceği programda her gün bir bebek odası yapılacak ve hafta birincisi anne adayının doğum masrafları karşılanacak. Anne adaylarının bebek sevinçlerinin renk katacağı programın finalinde hayallerindeki bebek odası ile karşılaşan aile fertleri duygusal anlar yaşayacak.

Tüm bunların ele alınacağı "Bebeğim Yolda" programı yakında Show TV'de başlıyor!

Gelin Evi'nin anne versiyonu sanırım. Böyle formatlara son zamanlarda rağbet arttı, tutabilir gibi görünüyor ama yine de bilemedim, doğmamış çocuğa don biçmek ne kadar mantıklı. :X

Gelin Evi'nin anne versiyonu sanırım. Böyle formatlara son zamanlarda rağbet arttı, tutabilir gibi görünüyor ama yine de bilemedim, doğmamış çocuğa don biçmek ne kadar mantıklı. :X
Gelin Evinde, ev dekarsyonu - çeyiz - yemek masası - düğün - tanışma ve s. çok fazla şey var. Bu yeni format çok saçma, şu an TV8de yayınlanan Bugün Düğünümüz Var gibi. :D

Gelin Evinde, ev dekarsyonu - çeyiz - yemek masası - düğün - tanışma ve s. çok fazla şey var. Bu yeni format çok saçma, şu an TV8de yayınlanan Bugün Düğünümüz Var gibi. :D
Bana da mantıklı gelmedi ama gündüz kuşağında mantıklı bir şey beklememek gerek. :F Aslında Gelin Evi'ni biraz daha yemek ağırlıklı yapsalar onunda reytingleri baya artabilir, son zamanlarda yemek programları revaçta çünkü. :X

Vallahi aklıma gelmişti. :A Gelin Evi Instagram'daki yeni gelin sayfaları popüler olunca ortaya çıkmıştı baby shower da popüler ne zamandır. :A

Hafta içi bu kadar hamile cast bulmak zor iş. :A @mrt-06

Forum İstatistikleri

Konular
171,720
Üyeler
8,459
Son Üye
Yunusemresahin94